Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12094 komentarze

------PAMIĘCI !! Roberta Larkowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---Masa śpi "Masa śpi, bo przestała być narodem i zapomniała o swoich bohaterach. Nie łudźmy się pozorną bezczynnością: nowi przewodnicy, a w chwili próby nawet wojownicy, muszą wziąć na własne barki ciężar odpowiedzialności.

Masa śpi "Masa śpi, bo przestała być narodem i zapomniała o swoich bohaterach. Nie łudźmy się pozorną bezczynnością: nowi przewodnicy, a w chwili próby nawet wojownicy, muszą wziąć na własne barki ciężar odpowiedzialności. Wyrastając z polskiej krwi i ziemi, nigdy nie poprzemy tzw. demokratycznej większości sprzeniewierzającej się dobru narodowemu. Władza winna zamiany narodu w stado, zaprzedana wrogom tradycji, nie jest warta nawet nienawiści, ale wyłącznie pogardy. (...) My nie uprawiamy demokratycznej polityki, ale jesteśmy przeznaczeni do misji odrodzenia Narodu. (...) Nasz Ruch jest Zakonem, w godzinie walki i poświęcenia nie możemy tłumaczyć się oklepanym frazesem: „Rezygnuję, bo mam rodzinę”. Wiedziałeś o tym od początku i nikt cię nie zmuszał do bycia nacjonalistą." Śp. Robert Larkowski

---------------------------------ZA  WOLNĄ POLSKĘ !!!!!!!! jeden z ostatnich .......

www.monitor-polski.pl/czy-robert-larkowski-zostal-zamordowany/

----------------------------------------------

wolna-polska.pl/wiadomosci/ludobojcze-plany-kaufmana-i-hootona-dla-niemiec-staly-sie-rzeczywistoscia-dla-calej-zachodniej-europy-2016-03

 

KOMENTARZE

 • @
  Bohater Robert Larkowski był Katolikiem!
 • @Zdzich 19:19:04
  -- był tak jak i ja - DO CZASU !! .

  ---NA DACHACH GŁOSZONE BĘDZIE !!- ON i ja NIE BYLIŚMY GŁUSI .----

  W ostatnich m-cach swojego życia ZMIENIŁ pogląd na temat KK , zasadniczo zmienił !!. Myślę ,że to ! było powodem jego śmierci.

  Ps. rozmawiałam z nim w sieci.
 • @ninanonimowa 19:40:51
  https://www.youtube.com/watch?v=WOE5zKMAe9M

  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829