Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1484 posty 13195 komentarzy

----- polski cement .

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

--------- już polski nie jest ! ale na polskiej ziemi produkowany , sprzedawany Polakom po nie małej cenie . Jak do tego doszło ??? jak to się stało , że bez jednego wystrzału odwieczny wróg Sławian znowu przejął ich ziemię ?.

-------------- w moim mieście ,( SŁAWIAN  ZIEMIE  ODZYSKANE ) pierwszą  rzeczą jaką zrobiono po 1989r to zburzono kilka cementowni na raz !!!  do gołej ziemi  je zniszczono.  Zniszczono Cukrownie , też do gołej ziemi . URZĘDY  SKARBOWE w Polsce , niszczyły  polskie  Firmy  , jako pierwsze te !   FUNDAMENTALE !!!  dla  rozwoju  Państwa. 

Jednocześnie pojawił się w Polsce CARITAS  , moim zdaniem WYWIAD  NIEMIECKI ! , który jak w masło  wszedł  przy pomocy  KK , we  wszystkie !!!  struktury  państwa, i z precyzją  wcześniej przygotowanego planu  zainstalował  swoją pajęczynę, przejmującą  państwo polskie , a raczej  jego  dobra , jednocześnie niszcząc struktury państwa.

Krzyż przeciw komunie  , na moich oczach  CZERWONI  z dnia na dzień stawali się zagorzałymi katolikami , noszącymi  baldachimy w   boże ciało .

CZARNY  DEMON  ! WATYKAŃSKA SYNAGOGA   SZATANA  - zawładnęła Polską ! całkowicie , do każdej jej komórki. W czym ??  gdzie  ?? polski katolik widzi  świętość,  NIE  WIDZISZ ??  katoliku , że jesteśmy jak zanurzeni w   czarnej okultystycznej mazi , z której  jedyną drogą ucieczki jest ! powrót  do SŁAWIAN  JASNYCH  PRZODKÓW ?.

www.bhpekspert.pl/index.php

-------------- Teresa Garland  została  PRZEJĘTA   , przez  ludzi z czarną duszą , przez niewolników  ZŁA , dlatego  nie może już zostać Prezydentką . Pozbawiona została samodzelnego myslenia , WOLNEJ WOLI . Dla Polski jest już stracona.

Polak Patriota TO NIE KATOLIK ! zaprzeczenie Patrioty.

 www.rigcz.pl/2021/02/09/stop-pazernosci-kosciola-podpisz-petycje/

KOMENTARZE

 • ------ ad vocem w poprzedniej notce
  KRÓLEWSKA TV
  5 lat temu
  Wklejam komentarz pana Szendzielorza, który w pełni potwierdza znaczenie tej mapki.

  SUPER MATERIAŁ I SUPER WIADOMOŚCI ,PANIE MARIUSZU DLA NIEŚWIADOMYCH,A OKUPOWANYCH POLAKÓW ! MIESZKAM NA GRANICY - TRÓJSTYK GRANIC.KIEDYŚ ,JAKIEŚ 10LAT TEMU ZOBACZYŁEM U NIEMCÓW NA DWORCU PKP W GERLITZ(MIASTO GRANICZNE Z POLSKIM ZGORZELCEM)COŚ,CO SPOWODOWAŁO U MNIE WSTRZĄS! BYŁA TO TAKA SAMA MAPKA,JAKĄ PAN POKAZUJE,TYLE,ŻE TERENY POD POLSKĄ ADMINISTRACJĄ OPISANE BYŁY JAKO EUROREGIONY,JEDNAK KOLORYSTYCZNIE ZAZNACZONE JAKO NIEMCY ! MAPA TA JEST DO DZISIAJ,PODOBNIE NA DWORCACH PKP W CZECHACH W MIEJSCOWOSCIACH PRZYGRANICZNYCH MOŻNA ZOBACZYC TAKIE MAPY.GDY KOMUŚ MÓWIĘ O TYM,NIKT NIE CHCE WIERZYĆ.A WYSTARCZY PRZEKROCZYĆ GRANICĘ,BY SIĘ O TYM PRZEKONAĆ.DO TEGO CODZIENNIE PATROLE POLICYJNE W POLSKICH MIASTACH W ODLEGLOSCIACH NAWET 100Km OD GRANICY.TO PRAWDA,JAK MAWIAJĄ NASI POLITYCY:"POLSKA ISTNIEJE JUŻ TYLKO Z NAZWY" POZDRAWIAM SERDECZNIE PANA I WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH !
 • Autorka 5*
  2003r. prymas J.Glemp:

  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”.

  Jak nic materiał na świętego żydo-katolickiego Kościoła i patrona IIIŻydo-RP/Polin.

  Już po dziewięciu latach od tej niebiańskiej wizji Glempa było widać, że Bóg Glempa, „Ży(dz/c)ińskiego”, JPII, H.Muszyńskiego i innych żydo-wierczych pasterzy – no, a jaki to Kościół ? -, wspierał „wejście” Unii Europejskiej do Polski w celu deprawacji i degeneracji społeczeństwa, niszczenia gospodarki kraju. To wszystko w myśl sławnego już zdania JPII wypowiedzianego w 1978r.:
  „ Nie lękajcie się”, które wzmocnił w 1991r. mówiąc „Polska ma przed sobą wielką europejską przyszłość”.
 • @Krystyna Trzcińska 17:40:42
  Dobre!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031