Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1484 posty 13195 komentarzy

---- Pani Teresa Garland -Prezydentka.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---powołała : Polską Policję Państwową. Ponieważ jestem zbanowana na jej blogu , moje uwagi przekazuję w swojej notce.

Polską Policję Państwową §3 W celu ochrony Narodu Polskiego przed ludobójstwem, przed bezprawiem, w celu realizacji naszych praw i zasad wynikających z Prawa Naturalnego, z zasad naszej cywilizacji łacińskiej i etyki katolickiej.

-------------- zbanowała  mnie  Pani , która  gwałci  moje  SŁAWIAŃSKIE  prawa , na mojej sławiańskiej ziemi , które  to  brutalnie podbiła ( wyrżnieto 80%   Sławian )  jej  cywilizacja RZEKOMO  łacińska, w imieniu  ZBRODNICZEGO  KOŚCIOŁA  KATOLICKIEGO , okupującego  Narody Sławiańskie .

Okupacja ta ! przez  cały okres  swojego trwania na ziemi moich Przodków i mojej , przyczyniła się i skutkuje  WOJNAMI  RELIGIJNYMI w regionie .

DZIEL i RZĄDZ,  katolicka  moralność  doprowadziła do wielokrotnego  podnoszenia  ręki BRATA  na BRATA , do okradania , wykorzystywania  Sławian , wreszcie  do  odbywania OKULTYSTYCZNYCH  ceremoniałów , które ścielą  nieszczęścia  wśród  sławiańskiego ludu .

Katolicyzm  czyli  CYWILIZACJA  ŚMIERCI , od kiedy  pojawiła się na ziemi , przynosi  Człowiekowi  STRACH , ŚMIERĆ , ZINISZCZENIE . 

-----------------------WIELKIE  ZWIEDZENIE !  tym jest  owa  religia .

Pani Teresa Garland nie walczy ! dla dobra NASZEJ OJCZYZNY  Polski , gdyby  tak było ! nie banowała by  Polaków  majacych inne zdanie  od jej ,na temat  KONIA  TROJAŃSKIEGO  , co to ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni 

Polska   jest Ojczyzną  wszystkich   Polaków , których serce bije dla niej !,   katolicyzm  to nie ! Ojczyzna ,nie ma jej praw  , i ! nigdy  mieć ich nie może .

Nie dla religii i kościoła  przez wieki,  w walkach o Polskę  ginęli moi Antenaci , aby  polscy katolicy ZDRADZALI Ojczyznę   Polskę największemu  jej  WROGOWI - Niemcom .

Dzisiaj  Poseł  Jaki  , Panowie Profesorowie  przedstawili  swoje wyliczenia , w których udowodnili , że Polska stała się przede wszystkim WASALEM  Niemiec  ,po wejściu do UE, o czym zresztą każdy  Polak  już wie. 

PODSTĘPNE !  ŚWIĘTE CESARSTWO  RZYMSKIE NARODU NIEMIECKIEGO , wiedziało  czym i kim , zdobyć  bez sprzeciwu  powojenny  dorobek  Polaków.  Na kolanach  z krzyżem w ręku  BEZMÓZGA CHOŁOTA  sprzedała Polskę.

------------------ DOWÓD  ! na zbrodnię  zdrady ! popełnionej przez katolików polskich i  polski KK.

www.youtube.com/watch

PIERWSZA  NIEMIECKA ZDOBYCZ  ( pojednania  )w Polsce .

pl.wikipedia.org/wiki/HeidelbergCement

Zbuduj Prezydentko potęgę bez cementu !!!!!!!!  kurwa ! zbuduj cokolwiek !.

--85  centów  z 1 ojro  unijnej jałmużny , WRACA   do Niemców .  PRZEBACZAMY i prosimy o przebaczenie , ale cegły w dawnej fabryce braci Jopek są DROŻSZE ,  w Polsce dla Polaków  niż   w Niemczech dla Niemców.

ODWIECZNY  WRÓG  Polski to !  krakowski neofita ,  KOŃ  TROJAŃSKI  KK , i polski  tępy katolik  , których min. reprezentuje  Pani Teresa Garland .

books.google.pl/books

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Kiedy
  ta idiotyczna prezydentka zniknie z portalu?
 • @Casey 01:09:16
  > Kiedy
  ta idiotyczna prezydentka zniknie z portalu?
  ➖➖➖➖➖➖
  Cham ma mały móżdżek..
  Uczyła mnie mama bym się nie bał chama.

  https://www.youtube.com/watch?v=OngKknBLydc
 • Niebawem podam dowody
  Na to że w Rzymie czczony jest (w sposób skryty) szatan. Właściwie już podałem te dowody, ale, to muszę uczciwie przyznać: bardzo kulturalna i powściągliwa blogerka, która zdaje się, powróciła na N24 po długiej nieobecności, usunęła wpis, za co pretensji do niej nie mam.
  Bo:

  - Normalną rzeczą jest doznanie szoku na skutek dysonansu
  poznawczego.
  - Mogła więc działać na skutek impulsu, lub na wniosek innej osoby (też
  tutejszego blogera), który w charakterystyczny sposób usiłuje za wszelką cenę lansować ten rzymski sposób na czczenie sił ciemności, m.in w ten sposób że podąża ,,za mną" i wszystko neguje i relatywizuje. Wykryłem działalność okultystyczną innego jeszcze blogera (z tym że oklutryzm ma wiele odsłon, a to konkretne to tylko jednen z wariantów). Ów katolik (bloger) w mgnieniu oka zawiązał z blogerem szerzącym tezy okultyzmu, sojusz, w ramach ,,zasad demokracji" tj dwóch to więcej niż jeden. To są m.in te zjawiska, o których pisałem wcześniej komentarz u pani.  Tzw gorliwi katolicy, są to ludzie z zaszepionymi zwierzchnictwami, które ~320 lat po Chrystusie, amimowały w Rzymie formalnie: kult, niby to biblijnych postaci, w formie gotowych ,,bogów obcych". Bo przypominam: szatan to były najwyższy i najdoskonalszy anioł, który powziął bunt przeciwko Bogu i stworzeniu. Żaden człowiek na ziemi bez pomocy Boga nie ma najmniejszych szans na skuteczne przeciwstawienie się jemu (skuteczne, a nie: pozorne). Działa on na bardzo wielu płaszczyznach, tworzy nawet antagonizujace ze sobą koncepty i twory.

  Pani natomiast doszła do słusznego wniosku że ,,obcy" aka szatan ze swoimi podwładnymi, przejęli władzę na Ziemi. Tyle że stało się to bardzo, ale to bardzo dawno temu (u zarania dziejów). Po prostu dla niektórych zaczyna być widoczna ,,ich" działalność, bo nie pozostają pod cotygodniowym rytuałem, który trzyma ich w ryzach i powoduje swego rodzaju bielmo na oczach (silne zwiedzenie). A to zwiedzenie jest powszechne (powszechny, to inaczej katolicki).
 • @adevo 03:04:42
  Świetna piosenka z podtekstem, - frakcja ,,żydy" aka ,,puławianie" kontra frakcja pokonana, tj: ,,chamy" czyli ,,Natolin", efekt: Etos Solidurności.
 • Pani Teresa Garland -Prezydentka
  Nie uważam wykluczania za rozsądne podejście.
  Też jestem u niej zablokowany. Cieszę się jednak na każdą jej nową inicjatywę i że ją publikuje.

  Moja diagnoza jest następująca:

  1. Pani Garland ideę wprowadzania dekalogu do walki politycznej wzięła z mojej petycji z roku 2012. (10 przykazań bożych)
  https://www.petycjeonline.com/akt
  lub być może czytała artykuł "Wolę ludu uodpornić na manipulacje obcych." na forum pisorgpl. Artykuł został w październiku 2008 opublikowany na następujących stronach:
  jowpl | kppis.pl | pisorgpl | pl.indymedia.org
  pełny tekst tu
  https://iddd.de/rys/OreferendumwDBS.pdf
  i tu https://iddd.de/idb.htm

  2. A jeżeli Pani Garland działa w tradycji Fluxus to nie jest wariatką tylko artystką.

  3. Ze strony Pani Garland
  https://1polska.pl/reprezentanci/teresa_garland_594
  Postulaty, które ona popiera:
  Jasne i zrozumiałe prawo.
  Wszystkich won - opcja zero
  Prawo do posiadania broni.
  Nowa ordynacja wyborcza jest potrzebna
  Lasy panstwowe wspolnym dobrem narodowym.
  Likwidacja partyjniactwa - koniec list partyjnych
  Zmniejszenie liczby urzędników
  Zakaz kreacji pieniądza jako długu przez banki
  Osobista odpowiedzialność urzędników za błędy

  4. Pani Garland ma dobre rozeznanie o stanie NE24.pl:
  "Nowa szata graficzna portalu nie podoba mi się.
  Obawiam się też że nie poradzę sobie technicznie i będę musiała zrezygnować."
  https://fundacjaNE.neon24.pl/post/163427,zapraszamy-do-testow#comment_1819917

  Tak zdolną kobietę to diabeł tam pośle gdzie sam nie może, hi, hi :))
 • @ninanonimowa @adevo 04:05:06
  Czy Pani Prezydentka jest u Pani zbanowana? Gdybym pisał notki, to ja bym jej nie zbanował.. Tylko wyru..
 • @adevo 04:15:46
  ---- nie !.
 • a
  Ja się tylko boję, że nasza Prezydentka wypowie wojnę.
  Co prawda - nie wiadomo w czyim imieniu, ale wiadomo jak działa UE. Uznają, że to przeciw UE i wyślą niemiecką armię.
 • @adevo 04:05:06
  Od kiedy to Rzym podaje wam Dekalog, a nie coś co po ichniej cenzurze próbuję Dekalog udawać?

  Znów kolejny oszołom próbuje zakłamać rzeczywistość?
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:17:06
  Ew jakiś atysta i projektant mody, lub inny kanclerz wystrugany z kogoś z wielkimi ambicjami, wyśle na tę wojnę pudełko z żołnierzykami.

  Brakowało kobiecie jakiegoś mężczyzny, który by chciał pójść pod pantofelek, to wyszła ze swoimi ambicjami kierowniczymi do ludzi i świruje jarząbka.

  Jak już wszystkich zablokuje, to będzie ,,tylko" spychać innych blogerów publikując swoje werbunki, ogłaszając dekrety, i w ogóle uzewnętrzniać swoje marzenia. Swego czasu jakichś kilku podobnych sobie oszołomów zebrała w około siebie, ale chyba wszystkich zdążyła zbanować.

  Dlatego w myśl zasady: ,,kto mieczem wojuje od miecza ginie" można by taki ban jej dać, ale to nie moja sprawa, a Właściciela i Administracji. Nie powinno się pod pozorem dobrych chęci, tolerować szaleństwa.
 • @adevo 04:05:06
  Ad 2) Artystki rzeczywiście są bardzo trudne do odgadnięcia i zdiagnozowania. Miałem kiedyś narzeczoną artystkę, to wiem (znam z autopsji). Obok wielu talentów i błyskotliwego umysłu, mają w sobie nutę szaleństwa która wchodzi w sferę relacji (damsko-męskich, damsko-damskich).

  Zresztą z literatury też można podobne diagnozy wyczytać. To znaczy że schemat się powtarza, a nie jest tylko jednostkowym przypadkiem.
 • A kysz!
  PODSTĘPNE ! ŚWIĘTE CESARSTWO RZYMSKIE NARODU NIEMIECKIEGO , wiedziało czym i kim , zdobyć bez sprzeciwu powojenny dorobek Polaków. Na kolanach z krzyżem w ręku BEZMÓZGA CHOŁOTA sprzedała Polskę.
  ___________
  Ta "z krzyżem w ręku BEZMÓZGA CHOŁOTA" była patriotyczna i głosowała w przeważającej większości przeciwko wstąpieniu do EU. Natomiast ta poniemiecka chołota z ziem odzyskanych i chołota z wielkich miast głosowała za. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby pośród głosujących za były jak ta na obrazku czarownice.
 • Panie i Panowie
  Nie jest źle.
  Poczekajmy jeszcze trochę, a i Napoleon się znajdzie.
  Mamy przecież już korsarza i kontradmirała, mieliśmy generała drużyn strzeleckich, mamy hrabiego – prezydenta, więc do kompletu potrzeba jeszcze
  Napoleona,
  Kubusia Puchatka,
  króla Maciusia I
 • @AgnieszkaS 08:58:22
  //..Ta "z krzyżem w ręku BEZMÓZGA CHOŁOTA" była patriotyczna i głosowała w przeważającej większości przeciwko wstąpieniu do EU..?

  Skądinąd wiem, że głosowała Za UE i…..dopłatami z UE do hektara
 • @AgnieszkaS 08:58:22
  ----------------- HOŁOTA /CHOŁOTA

  jednakowo brzmi ! i jednakowo zachowuje się ! . Zwiedzałam z hołotą ciekawe miejsca Dolnego Śląska . W Henrykowie , w Lądku Zdroju przewodnicy PLUGAWILI Polskę i Polaków , na bez mała 80 osób , jedyną która zaprotestowała byłam ja ! , reszta z pokorą wysłuchiwała patologicznej pluganiny , dlatego , że mówił nią KLERYK .

  MASZ TU ! swoich katolików , i dbałość ich o Polskę .

  https://www.youtube.com/watch?v=M2OfeY4tm-A
 • @Oświat 09:30:50
  W Kobierzynie i w Tworkach już są, ona też stamtąd nadaje, ma tam rezydencję prezyęcką/celowo tak/ i wszystkimi dowodzi. Ja także u tej psychicznie chorej kobiety mam bana, zdaje się że większość z nas, ja jej nie zbanuję bo jest się z kogo pośmiać. Lecz przez takie chore psychicznie cóś portal jednak traci, bo zamieszcza wypociny chorej psychicznie osoby.
 • @ninanonimowa 10:37:43
  ------- i jeszcze to !.

  KRÓLEWSKA TV
  5 lat temu
  Wklejam komentarz pana Szendzielorza, który w pełni potwierdza znaczenie tej mapki.

  SUPER MATERIAŁ I SUPER WIADOMOŚCI ,PANIE MARIUSZU DLA NIEŚWIADOMYCH,A OKUPOWANYCH POLAKÓW ! MIESZKAM NA GRANICY - TRÓJSTYK GRANIC.KIEDYŚ ,JAKIEŚ 10LAT TEMU ZOBACZYŁEM U NIEMCÓW NA DWORCU PKP W GERLITZ(MIASTO GRANICZNE Z POLSKIM ZGORZELCEM)COŚ,CO SPOWODOWAŁO U MNIE WSTRZĄS! BYŁA TO TAKA SAMA MAPKA,JAKĄ PAN POKAZUJE,TYLE,ŻE TERENY POD POLSKĄ ADMINISTRACJĄ OPISANE BYŁY JAKO EUROREGIONY,JEDNAK KOLORYSTYCZNIE ZAZNACZONE JAKO NIEMCY ! MAPA TA JEST DO DZISIAJ,PODOBNIE NA DWORCACH PKP W CZECHACH W MIEJSCOWOSCIACH PRZYGRANICZNYCH MOŻNA ZOBACZYC TAKIE MAPY.GDY KOMUŚ MÓWIĘ O TYM,NIKT NIE CHCE WIERZYĆ.A WYSTARCZY PRZEKROCZYĆ GRANICĘ,BY SIĘ O TYM PRZEKONAĆ.DO TEGO CODZIENNIE PATROLE POLICYJNE W POLSKICH MIASTACH W ODLEGLOSCIACH NAWET 100Km OD GRANICY.TO PRAWDA,JAK MAWIAJĄ NASI POLITYCY:"POLSKA ISTNIEJE JUŻ TYLKO Z NAZWY" POZDRAWIAM SERDECZNIE PANA I WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH !
 • @Oświat 09:30:50
  A kto za psychiatrę będzie robił? Czy innego psychoterapeutę?
 • @Oświat 09:34:52
  Niestety, taka prawda. Zdecydowana większość Polaków głosowała za przyłączeniem Polski do UE. A ilu czytało Traktat Akcesyjny?
 • @Oracz 08:22:12
  > Od kiedy to Rzym podaje wam Dekalog, a nie coś co po ichniej cenzurze próbuję Dekalog udawać?
  Znów kolejny oszołom próbuje zakłamać rzeczywistość?
  ➖➖➖➖➖➖
  Zapisałem dokładnie Twój komentarz. Nie jestem, bowiem pewien, czy o mnie chodzi, czy o Papieża Franciszka?

  Nie masz czasami marzenia by reguły zachowania w społeczeństwie można było napisać na jednej kartce papieru? Reguły, które wszyscy rozumieją i dlatego akceptują.
  Które nie są robione przez korporacje dla zysku tylko faktycznie dla ludzi?
 • @ninanonimowa 08:14:04
  > ---- nie !.
  ➖➖➖➖➖➖
  Co, nie? Wyru.., czy zbanować?
 • @Oracz 08:40:35
  > Zresztą z literatury też można podobne diagnozy wyczytać. To znaczy, że schemat się powtarza, a nie jest tylko jednostkowym przypadkiem.
  ➖➖➖➖➖➖
  Czyżby przypominała Tobie narzeczoną i chcesz się odegrać na obcej osobie? Przecież nie musisz uznawać Pani Prezydentki Garland. Ale trochę tolerancji powinien zainwestować każdy wychowany w Polsce czytelnik.

  W naszym wychowaniu brakowało, bowiem nauki tolerancji wobec innych. W PRL-u polskim oraczom wystarczały w pełni 10 przykazań bożych.

  Ja uważam, że agitacyjne notki Prezydentki Garland wnoszą w blogerską sferę NE24 nowe wartości, pobudzają do działania, do wyrabiania sobie opinii. Jej notki są autentyczne. Nie są one obrzydliwą propagandą od wrogich agentów niepolskiej strony.

  Panie Oracz, zachowaniem nieprzychylnego innym światom buca, Polski się nie wyzwoli.
 • @AgnieszkaS 08:58:22
  Nie róbmy legend. Wszyscy głosowali ZA.
  https://iddd.de/rys/Lizbonasejmglos.pdf
 • @adevo 15:16:01
  Nie rozumiemy się, ale zaraz ustalimy o jaki detal chodzi:

  Proszę przytoczyć treść przykazania X - ostatniego, które pan zna jako dziesiąte przykazanie Dekalogu.
 • @adevo 15:38:21
  Polski się nie wyzwoli w sposób w jaki to próbują robić samozwańczy ,,prezydenci". Zresztą, ja znam powód dla którego Polska (Polin?) ryje po dnie i ryć będzie niebawem w dennej warstwie mułu.

  Na życzliwe zwracanie p.Tersie uwagi, na zagrożenia i braki w wiedzy (kierowała zażalenie na pracę prokuratora, do tegoż prokuratora, zamiast za pośrednictwem prokuratury do sądu) reaguje ona złością. Bo uważa się.. za prezy-dentkę.

  Panu będzie przyjemnie jak dostanie zarzuty o siłowe obalenie ,,legalnej władzy" tj zamach stanu? Na szczęście pracuje ona raczej na kurację niż długoletnie więzienie, ale to już sprawa prokuratury ew sądu, czy raczej Zbynka generalnego, jakie rozwiązania pozwoli ,,niezawisłym organom władzy sądowniczej" przyjąć (nowa o powołaniu, lub nie, biegłych sądowych od oceny stanu mentalnego pani prezy-dętki).

  Czyż nie jest faktem, że publikując swoje dekrety, które nic nie wnoszą, spycha z łam N24 innych blogerów?

  Wcale nie czuję do tej kobiety żadnej pogrady czy czegoś podobnego.
 • @Krystyna Trzcińska 16:25:38
  ------------- GRATULACJE !!!!!!!!! za garland ! .

  SPISEK !! krakowskich super watykańczyków ujawniony !!.

  Otóż rodzeństwo chore na katolicyzm , CHORE ABSOLUTNIE !! psychicznie chore , wyprodukowało nam KATOLICKĄ z wartościami katolickimi Prezydentkę tzw. Teresę Garland .

  Rodzeństwo ! Janusz Górzyński i jego siostra pisząca tutaj Rebeliantka z wieńcem ! GARLAND na głowie. Wszyscy spiskowcy pochodzą z Krakowa. I co ! , kobyłka u płota ?!.
 • Autorka 5*
  Kiedyś, na początku lat 1990., pod koniec zimy, jadąc autem zauważyłem na chodniku niewiastę w wieku zbliżonym do pani Teresy - Prezydentki. Była ubrana na biało. Krótko była taka moda. Zamiast butów miała białe kalosze, biały płaszcz, a na to biały lekarski fartuch, białą czapkę i białe rękawiczki. Nie była to jednak lekarka w trakcie domowych wizyt, miała siatki z zakupami. I choć ten cokolwiek jej dziwny strój nie budził specjalnych zastrzeżeń, to jednak coś mi w tym stroju nie dawało spokoju. Po chwili uzmysłowiłem sobie, że miała zawieszony na szyi czarny, sportowy, gwizdek. - Wariatka.

  A jak to się ma do pani Teresy - Prezydentki? Cóż, pierwsze wrażenie jest pozytywne, kobieta interesuje się polityką, losem polskiego społeczeństwa, państwa. Niestety, ma i ona na szyi zawieszony "czarny, sportowy gwizdek" - ustawiła żydo-katolicki Kościółek na piedestale, czyli uznaje za ideał to, co jest naszą historyczną zmorą, degeneracją narodu i państwa i przynosi nam od 1000 lat same szkody.

  Niewielu tu piszących stać na prostą refleksję, pytanie: jak to się stało, co było tego przyczyną i co z tego na przyszłość wynika, że żydowskie chrześcijaństwo podporządkowało sobie Europę już 2000 lat temu, ale Słowiańszczyznę zaledwie 1000 lat temu -?
 • @Wican 12:25:36
  "Zdecydowana większość Polaków głosowała za przyłączeniem Polski do UE. A ilu czytało Traktat Akcesyjny?"

  A po jaką cholerę mieli go czytać -? Przecież pasterze żydo-katolickiego Kościoła, którym i któremu - pasterz i Kościół to jedno dla owczarni - Polakatolik ufa bezgranicznie, głosili:

  2003r. J.Glemp:
  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”

  2003r. JPII stojąc już nad swoim grobem nie wahał się manipulować i indoktrynować owczarnią:
  "Unia potrzebna Polsce. Polska potrzebna Unii".
 • @Rzeczpospolita 19:03:44
  Nadawałby się pan na biegłego sądowego psychiatrę.
 • @Oracz 16:23:09
  > Proszę przytoczyć treść przykazania X - ostatniego, które pan zna jako dziesiąte przykazanie Dekalogu.
  ➖➖➖➖➖➖
  IX i (lub) X bym ewentualnie zreformował. 10 Przykazań to u mnie symbol politycznego życzenia prostej etyki i reguł zachowania społeczeństwa, które każdy może zapamiętać i stosować.
  Co mamy aktualnie? Pakt z Lizbony, który tylko nieliczni są w stanie znaleźć i czytać. Stosować chyba nikt.

  Pani Prezydentka Garland pisze, że tworzy "podwaliny". Gdy dojdzie do władzy, będzie miała gotowe dekrety. Nadzieja jest w tym wypadku bardzo rozsądna i uzdrawiająca.
  Heil Garland!
 • @adevo 19:51:31
  No i wszystko w temacie. Okrągły demokrata.

  Demokratycznie chciałby ustalić treść NIEZMIENIALNEGO Dekalogu.

  Toż ludziska sobie demokratycznie, choć indywidualnie, dobierają treść Dekalogu gdy im przeszkadza.
 • @Oracz 19:57:52
  > Demokratycznie chciałby ustalić treść NIEZMIENIALNEGO Dekalogu.
  ➖➖➖➖➖➖
  Moralność seksualna się od 50 lat zmieniła, chyba zauważyłeś to? Zmiany dekalogu ilustrują zmiany kolejności i interpretacja w rozmaitych kościołach. Także widzimy różnice w opracowaniach angielskiego, niemieckiego Wiki.

  Wg polskiej Wiki:
  Tradycyjny polski przekład Dekalogu, według Biblii Jakuba Wujka
  Sposoby podziału
  Księga Wyjścia 20,2–17
  Księga Powtórzonego Prawa 5,6–21
  starożytny żydowski (Septuaginta, Filon, Józef Flawiusz), prawosławny, orientalny, protestancki, anglikański, restoracjonistyczny
  współczesny żydowski (talmudyczny)
  augustyński (katolicki)
  luterański

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f6/Tablica_Dziesi%C4%99ciorga_przykaza%C5%84_DSC00275.jpg
 • @adevo 20:55:08
  -------- wymieniłeś całe ich kłamstwo ! , poza słowiańską prawdą .

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/07/01/slowianie-a-krystowiercy-wiedza-a-slepa-wiara/
 • @ninanonimowa 21:27:17
  > wymieniłeś całe ich kłamstwo ! , poza słowiańską prawdą
  ➖➖➖➖➖➖
  Zobaczymy, co zostanie, gdy się większość kłamstw skutecznie zlikwiduje. Zastanowiłaś się, co wtedy będzie?

  Przymierzę się do tematu Boga, na nowym Neonie. Jeżeli taki powstanie, hi, hi.. Na razie nie mogę ścierpieć, że Informatyk jakoś nie potrafi zlikwidować różnic w szacie graficznej. Czy może nie chce?
 • @adevo 16:03:40
  "Nie róbmy legend. Wszyscy głosowali ZA."

  ?

  Nie, to nie jest prawdą.

  Dosyć kłamstwa i obrażania KK i katolików przez "ninyanonimowe"!

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Referendum2003_Barry_Kent.png

  Referendum, 2003

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Ref2003_powiaty_Barry_Kent.png

  Referendum, powiaty

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2003_roku
 • @AgnieszkaS 03:41:02
  - czym zdrajcy , szpiedzy nienawidzący Polski , Sławian ! posługują się i kto im " błogosławi ".

  ---https://www.google.com/search?source=univ&tbm=isch&q=obrazy+dla+matkaboska+w+klapie+wa%C5%82%C4%99sy&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwi586H20pHzAhUH-qQKHTGcA6EQjJkEegQIBhAC&biw=1366&bih=611&dpr=1
 • @AgnieszkaS 03:41:02
  Napisałem "Nie róbmy legend. Wszyscy głosowali ZA."
  Agnieszka: Nie, to nie jest prawdą.
  Dosyć kłamstwa i obrażania KK i katolików przez "ninyanonimowe"!
  ➖➖➖➖➖➖
  W skali kraju, przy średniej powyżej 70 procent znaczna większość, znaczy dla mnie "wszyscy".
  Ogólne refleksje polityczne "pi razy oko" w komentarzu, to przecież nie jest wynik matematycznego równania. Jakoś trzeba przecież uogólnić.

  Zresztą, dla mnie było za każdym razem smutne, wysłuchiwać wypowiedzi z okazji protestów antyunijnych lub przyłączania kolejnych krajów do UE polityków niemieckich, że w Polsce zgoda na przyłączenie do UE i akceptacja UE była i jest najwyższa w Europie.

  Sam wtedy byłem jakościowo trochę zdezinformowany publikując nieliczne protesty przeciw UE tradycyjnych kół politycznych w Polsce. Jak np. Oświadczenie klubu konserwatywnego z Łodzi w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego przez Prezydenta Rzeczypospolitej.
  https://iddd.de/idbGoogl.htm#kkwl

  Sam fakt "wszyscy" znalazł odzwierciedlenie w głosowaniach przyłączeniowych, w referendum, w sejmie, senacie, a nieliczne wyjątki potwierdzały regułę prawie wszyscy Polacy są za przyłączeniem, a następnie za pozostaniem w UE!

  Dzisiaj po latach, poparcie dla UE widoczne jest w całej Polsce w praktycznym życiu. Wszystkie liczące się niemieckie firmy produkujące pralki, lodówki, czy inne rzeczy gospodarstwa domowego przeniosły się do Polski. Z reguły na południe. Wiele z nich w okolice Krakowa. Pani Prezydentka chciałaby rozwalić te zależności. Ciekawe gdzie by znalazła pracę dla polskich techników i monterów?

  Zrobiłem własne odkrycia, gdy po kupnie pralki z amerykańskiego koncernu Hoover zostałem zmuszony do oddania pralki i do nowych zakupów. Tu nieszczęsna pralka Candy z koncernu Hoovera:

  https://www.youtube.com/watch?v=TZxIskODd34

  Moja nowa pralka, czy nowa lodówka od AEG/Electrolux - są produkowane w Polsce w Krakowie, czy pod Krakowem.
  Wiele innych wysokiej klasy produktów firm niemieckich, które od paru lat kupuję są produkowane w Polsce.

  To są fakty: Polska stała się zapleczem niemieckiej gospodarki. Magazynem sił roboczych, łamistrajków, rynków zbytu i i przestrzeni gospodarczej, o którą tak krwawo walczyły oddziały 3 Rzeszy Hitlera. Polacy oddali Polskę w UE bez walki, gdyż byli zdezinformowani i chciwi na unijne dotacje.
 • @AgnieszkaS 08:58:22
  "(...) poniemiecka chołota z ziem odzyskanych" - WTF???
  Całe Ziemie Odzyskane są zamieszkiwane przez Polaków napływowych z innych regionów Polski, a w większości zza Buga z Ziem Utraconych. Gdzie ci poniemieccy mieszkańcy? Totalna ignorancja.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @adevo
  W skali kraju, przy średniej powyżej 70 procent znaczna większość, znaczy dla mnie "wszyscy".

  -----------------
  Jestem tym kłamliwym stwierdzeniem oburzona.
  Około 23 procent polskich patriotów głosowało przeciwko wstąpieniu do EU.

  Przeważająca większość, która głosowała za, to są ludzie zamieszkujący na Śląsku, Wielkopolsce, Pomorzu i tzw. wielkich miastach. Ci sami obywatele w przeważającej większości głosowali na PO.

  Wnioski ninyanonimowej są zupełnym zaprzeczeniem faktów.

  Ci "inteligentni", po niemiecku porządni, czyści, kosmopolityczni i wykształceni głosowali tłumnie za wstąpieniem do EU. To właśnie im zawdzięcza Polska to, że znalazła się w sytuacji bez wyjścia właśnie teraz, a nie tym prostym, wiejskim katolikom, zamieszkującym w większości na terenach przy wschodniej granicy.

  Więc pytam: co za bezrozumna anonimowa chołota wypisuje te kłamstwa i obraża ludzi?
 • @wiedzajestwksiążkach 17:01:58
  "Totalna ignorancja."

  Według "Tuż z Talii" zabór pruski nie istniał. Na ziemiach tych nie było Polaków - dopiero się po II wojnie pojawili się "napływowi".

  Bez pozdrowień.
 • @AgnieszkaS 03:02:51
  --------- przecież !!! nigdzie nie napisałam , że to byli mieszkańcy D.ŚL. mowa jest o KURACJUSZACH z różnych Sanatoriów , a ci przecież są z całej Polski !.

  Dolny Śląsk to OD ZAWSZE !!!!!!! tereny Sławian , do Łaby to my ! Sławianie w tym POŁABSCY .
 • @AgnieszkaS 03:02:51
  > Więc pytam: co za bezrozumna anonimowa chołota wypisuje te kłamstwa i obraża ludzi?
  ➖➖➖➖➖➖
  > ninanonimowa: ODWIECZNY WRÓG Polski to ! krakowski neofita , KOŃ TROJAŃSKI KK , i polski tępy katolik , których min. reprezentuje Pani Teresa Garland .
  ➖➖➖➖➖➖

  ŚP wspaniały bloger Nikander zatytułował swoją katolicką notkę tytułem: "Kim jest polski katodebil?". Po skutecznej interwencji podwarszawskiej cenzorki zmienił tytuł, na "Kim jest polski obrażony religijnie?".

  Śmieszki z wiary to ostatnie, co Polakom potrzebne.
  Nikt z wiernych nie zmieni się pod wpływem drwin.
  Dlatego obrażanie polskich katolików jest mało konstruktywne, choć łatwe.

  Dobre rozwiązania proponuje bloger Rzeczpospolita. On powinien dalej wgłębiać się w materię i nie bluzgać, bo to grzech.

  Pozdrawiam i przepraszam wszystkie osoby, dla których tytuły, skróty myślowe, ekstrapolacje, uogólnienia, zajawki, feeds, wnioski nie są w tych szybkich czasach główną lekturą.
 • @adevo 14:32:59
  "co za bezrozumna anonimowa chołota wypisuje te kłamstwa i obraża ludzi?"

  Hołota pisze się przez "h" od południowo-ruskiego "голота". G jest dźwięczne, na południu Rusi "g" wymawia się jak "h".
 • ----- PRZESTRZEŃ PUBLICZNA i katolstwo !.
  https://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg

  Wyznawaj co i kogo chcesz ! Twoje prawo , ale WARA od WOLNEJ PRZESTRZENI nas wszystkich . Co robi hołota .............
 • @AgnieszkaS 03:12:13
  Ziemie Odzyskane to nie Zabór Pruski!
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozbiory_Polski#/media/Plik:Rzeczpospolita_Rozbiory.svg

  Tuz z Talii
 • @Pedant 15:23:48
  Ja celowo posługuję się sławiańskim żargonem ninyanonimowej w jego oryginalnej formie.

  A więc ta słuszna uwaga powinna być skierowana nie do adevo tylko autorki notki, która napisała:

  " Na kolanach z krzyżem w ręku BEZMÓZGA CHOŁOTA sprzedała Polskę."
 • @adevo 14:32:59
  "Śmieszki z wiary to ostatnie, co Polakom potrzebne."


  Tu chodzi głównie o to, że katolicy, którzy głosowali przeciwko wstąpieniu do EU byli w 2003 roku nazywani ciemnogrodem, przez takie osoby jak ninaanonimowa. To były te "katolickie doły społeczne", które słuchały Radia Maryja i chciały zamiast do Europy należeć do Ukrainy, jak się z nich wtedy naśmiewano. Wiem to bezpośrednio od mojej mamy, która należała do tych 23 procent głosujących przeciwko.

  W stosunku do nich ninaanonimowa używa określenia " BEZMÓZGA CHOŁOTA", fałszywie obciążając odpowiedzialnością tych właśnie katolików za sprzedanie Polski. Tymczasem zrobili to ci "inteligentni, ninoczkopodobni sławianie".

  Dla takich osób jak powyższa blogeraka wolność wypowiedzi jest przyzwoleniem na bezkarne wylewanie z siebie fałszu i wszelkich osobistych urojeń bez ponoszenia za swoje słowa odpowiedzialności.

  "Sławianie" nie śmieliby w tak ordynarny sposób obrażać muzułmanów, bo odpowiadaliby za to przed sądem, a nawet mogliby się narazić na utratę głów.
 • @AgnieszkaS 03:11:38
  ------------- Pani POSŁUCHA .

  Nie interesuje mnie religia jaką Pani wyznaje , i nigdy by nie interesowała , gdyby nie fakt !, że siły ZŁA wysługują się Wami katolikami .

  Na wiarę , NIE ROZUM !!, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności , polski katolik robi za taran , to POLSKIM KATOLIKIEM ! zniszczono Państwo polskie .

  Mam prawo tak mówić , bo i ja byłam tym tępym katolikiem roznoszącym po kościołach ulotki , zapalającym świece w oknach , wystawiającym wszędzie gdzie się dało krzyże. To ja ! TĘPY POLSKI KATOLIK swoim udziałem, w różnych (((( wolnościowych mszach ))) uwiarygodniałam WROGÓW NR 1 Polski , itd, itp.

  Ja tępy katol , kiedy Polska , jej przemysł został doszczętnie zlikwidowany ,zapytałam siebie ! CZY TEGO CHCIAŁAŚ ? o co i dla kogo walczyłaś ?.

  Nie umiałam sobie na te pytania odpowiedzieć , chociaż wiedziałam ,że to w kościołach rozpoczęło się judzenie .

  Gdy ponad dwadzieścia lat temu , siły zła chciały pozbawić mnie i moją rodzinę dorobku życia , otoczeni katolikami ( okazało się ,że przechrzty ! ) zostaliśmy w potrzebie sami !.

  A dalej ?? WIELKA LECHIA przyszła do mnie sama !. DOMAGA SIĘ MORALNOŚCI , PRAWDY , PRAWDZIWEJ WIARY , SERCA !, którego fałszywa katolicka religia , która opętała złem Naród polski - NIE MA !! i nigdy nie miała !.

  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/135216,bardzo-wazna-rozmowa

  Czego ty bronisz ? Agnieszko S , zadałaś sobie ŚWIADOMIE chociaż raz takie pytanie ?.
 • @AgnieszkaS 02:47:24
  "Ja celowo posługuję się sławiańskim żargonem ninyanonimowej w jego oryginalnej formie."

  Niby tak, ale ja mam uczulenie na rażące błędy ortograficzne i nie mogę się powstrzymać ;)
 • @ninanonimowa 09:03:31
  " siły zła chciały pozbawić mnie i moją rodzinę dorobku życia , otoczeni katolikami ( okazało się ,że przechrzty ! ) "

  Dużo tych "przechrztów". Dodajmy potomków folksdojczów, zamaskowanych ruskich i okaże się że "prawdziwi" Polacy są mniejszością.
  Nawet ci co posiadają sławetną haplogrupę, mogą okazać się Tadżykami (którzy mają jej najwięcej).

  Wygląda na to, że nie potrzebujemy wrogów bo się sami pozagryzamy.
 • @adevo 11:40:09
  To święta prawda ale w odniesieniu do tytułu postu dygresja tematyczna.
  Jak widać, Pani "Prezydentka" jest w swoim żywiole https://teresagarland.neon24.pl/post/163698,wniosek-do-sadu-o-ustalenie-jurysdykcji, tylko czemu my wszyscy mamy płacić za pieniactwo ewidentnie chorej psychicznie kobiety, wręcz proszącej się o badania psychiatryczne?
 • @adevo 11:40:09 - 87% poparcia dla UE!
  > ... Dzisiaj po latach, poparcie dla UE widoczne jest w całej Polsce w praktycznym życiu.
  ➖➖➖➖➖➖
  Ściągnąłem ze strony głównej neonu.

  https://iddd.de/rys/87procentdlaUE.jpg
 • @viridiana 12:32:30
  > Jak widać, Pani "Prezydentka" jest w swoim żywiole https://teresagarland.neon24.pl/post/163698,wniosek-do-sadu-o-ustalenie-jurysdykcji, tylko, czemu my wszyscy mamy płacić za pieniactwo ewidentnie chorej psychicznie kobiety, wręcz proszącej się o badania psychiatryczne?
  ➖➖➖➖➖➖
  Jej działalność jest niewygodna politycznie. Dlatego byłbym ostrożnym z zaszufladkowaniem Pani Prezydentki.
  Polityka wymaga ofiar. Takich przeciętny człowiek nie chce ponosić. Chyba, że jest ...

  Działalność Pani Prezydentki zaciera granice pomiędzy polityką a społeczeństwem. Wszyscy jesteśmy politykami! Ale u góry stoi Prezydentka. Ona udostępnia, ale i ośmiesza politykę.
  Dla udowodnienia, jakości jej akcji, służą zapiski na NE24 i widea
  Patrz widea z demonstracji dr Kękusia. Najlepsze (te z nocy strajku) nie znalazłem już dzisiaj.
  "Dobrze by było, aby Pan Zbigniew Kękuś otrzymywał od nas wszystkich wsparcie. Szczególnie jest to ważne w nocy, żeby nie spał sam przy ulicy.
  Dziś w nocy ja czuwałam i dzięki temu mógł on spokojnie przespać się parę godzin, co jest bardzo ważne gdyż jego protest jest protestem głodowym, więc musi się chociaż wyspać."
  https://teresagarland.neon24.pl/post/163333,protest-dr-zbigniewa-kekusia-w-krakowie-trwa

  Jej wołanie o pomoc interpretuję jako wołanie polskiej patriotki o pomoc dla Polski. Pani Garland chce by nie tylko ona robiła politykę, ale całe społeczeństwo.
  Szuka kontaktów, to nie wariactwo. Może w swoim politycznym egoizmie ma ona więcej współczucia dla losów polskiego społeczeństwa niż większość tubylców w Polsce?
 • @adevo 18:32:39
  Dowodem braku racjonalnego myślenia jest - moim zdaniem - lokowanie nadziei politycznych w społecznych pariasach, którymi są oboje. Ten dr mógłby przynajmniej podjąć pracę na kasie w hipermarkecie, zamiast żyć z głodowej emerytury starej, schorowanej matki. Z całym dla Pana postawy szacunkiem, Don Kichoteria zabije śmiechem najlepsze intencje. Nie da się niczego zbudować na emocjach, ale bez pieniędzy. Dla władz Jej działalność nie jest niewygodna i groźna, tylko po prostu śmieszna a u niektórych wręcz budzi politowanie. No i efekty tej głodówki żadne. Natomiast jest tu jeden człowiek mądry i godny poparcia przy urnach wyborczych. - Pan Bogdan Goczyński. Konstruktywnie myśleć potrafi, ordynację zmienić, projekty ustaw sformułować. Cóż, też jest tylko jeden. a czasy indywidualizmu też minęły.
 • @viridiana 20:59:14
  > Ten dr mógłby przynajmniej podjąć pracę na kasie w hipermarkecie, zamiast żyć z głodowej emerytury starej, schorowanej matki.
  > Pan Bogdan Goczyński. Konstruktywnie myśleć potrafi, ordynację zmienić, projekty ustaw sformułować. Cóż, też jest tylko jeden. a czasy indywidualizmu też minęły.
  ➖➖➖➖➖➖
  Widzę, że dysponuje Pani poufnymi informacjami.

  Tak, czasy indywidualizmu minęły.
  Dziękuję i pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031