Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1484 posty 13195 komentarzy

---NIE ISTNIAŁ !!!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-----Jezus Chrystus NIGDY NIE ISTNIAŁ ! , Tak jak nie istnieje dzisiejsza PANDEMIA , a jednak zmuszono świat do uwierzenia w nią !.

-------METODA  ! wbicie  człowiekowi  kłamstwa  jako prawdy  , nakaz  wierzenia  w to kłamstwo , celebrowanie kłamstwa , manipulowanie kłamstwem dla celów politycznych i nie tylko , NIE  ZMIENIŁA się jak widać nigdy ! .

MIEĆ  WŁADZĘ  :   wystarczy  wymordować , zastraszyć , przekupić  światłych  ludzi  , spalić , ukryć mądre książki , NAKAZAĆ , ZAKAZAĆ  i  mamy nową religię  COVIDIANIZM , prawda ? jakie to proste .

 

  

 

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • No i co
  tu komentować, "uczeni w piśmie", teologia bajkowa !
  thebill następny pro_rock ;
 • ...
  No i co z tego, że nie istniał?

  Mityczny wirus "powodujący" medialnego covida też nie istnieje, a jaki ma wpływ na Ludzkość...

  Prawda obiektywna nie istnieje.
  Istnieją tylko wierzenia odżydowskie, czy to w Joszue, czy w wirusa, czy w dobroczynność demokracji.
  A im głupszy, i bardziej odrealniony przedmiot wierzeń, tym - niestety - Goje chętniej wierzą w to, co im między-"narodowi" do wierzenia podsuną.
 • hmm
  To zależy,
  Kto w co wierzy.

  Ja bym tam wolał żeby istniał. I wierzę, że istniał. Wiesz dlaczego? Bo każdy poezji kęs, każdy scenariusz, każda powieść i... każde inne dzieło sztuki- jak chcesz nazwij to "bajka"- zawiera nie jedno, a wiele ziaren prawdy. Niekiedy więcej niż się wydaje odbiorcy. :) Dlaczego wierzyć w Słowian, a nie wierzyć w Chrystusa? :)
 • @JimA 14:26:13
  A opłat/a/ek reprograficzna/y, nosz wqva każdy teraz będzie artystą ze swoją egzegezą !
 • autor
  Zajęłabyś się, kobito, czymś pożytecznym, a nie wyszukiwaniem takich dyrdymał żydowskiej proweniencji.

  Być może do nauki Jezusa dodano jakieś elementy, coś pozmieniano - to możliwe, ale mimo żydowskich dążeń do wykazania nieistnienia tej osoby, jej historyczność jest ewidentna.
 • @provincjał 14:33:21
  Ale, że o co Ci konkretnie chodzi? Ja akurat mam dyplom :/... Wiem, że to nic nie znaczy... O co Ci chodzi? Wyjaśnij Alicjo :)

  "A opłat/a/ek reprograficzna/y, nosz wqva każdy teraz będzie artystą ze swoją egzegezą !"-

  - opłat/k/ami się nie interesuję. A czy każdy jest artystą? Tak, ja twierdzę, że tak, tylko niewielu sobie z tego zdaje sprawę... no i (najważniejsze) jeszcze mniej z nich ma w ogóle szansę "zaistnieć". No ale podobno: chcieć to móc! ;)
 • Autorka 5*
  Jezus Chrystus NIGDY NIE ISTNIAŁ - to postać mityczna.

  Jednak istniał, czy nie istniał, nie powinno interesować nas, Słowian. To problem wyłącznie Żydów, którzy przy pomocy tego mitu sterroryzowali świat. My tylko musimy bezwzględnie ten żydowski mit odrzucić, zakopać żydowskie religie dla Gojów, inaczej końca naszego zniewolenia - zniewolenia także umysłowego - nie będzie.
 • -------- ulepiony z naszych tęsknot, pragnień
  --------------- po to aby zwodzić ????.

  Szanowni komentatorzy , mi nie chodzi o samą postać Jezusa , ale o !! WIELKIE ZWIEDZENIE naszych dusz !.

  Do kogo, czego trafiały te miliardy prózb z serc utrapionych ? jakie byty przechwytywały energię z tych modlitw ??, jaki chaos musiały wywołać w świecie subtelnym krążące bez celu przepojone błaganiami energie ?.
  Co się z nimi dzieje ? może coś , ktoś je żre ku zgubie człowieka ?!.

  Przecież wiemy, że !:
  https://jhnewmanblog.wordpress.com/2015/02/01/niewidzialny-swiat/
 • Z historycznego punktu widzenia istnienia Jezusa
  nie da się ani zaprzeczyć ani potwierdzić. Osobą historyczną jest za to Jakub Sprawiedliwy, brat Pański. Pewne jest jedno, że Jezus bez względu na to, czy istniał czy też nie nie był taki, jak przedstawia to wizja św. Pawła zamieszczona w Biblii.
 • @Zawisza Niebieski 17:48:23
  Czyli miał brata, ale go nie było.

  Biblia - to księga żydowska. Paweł mógł swą wizję przedstawiać NT.
 • @ninanonimowa 16:17:19
  Ja bym się tym nie niepokoił, bo to o czym piszesz "to nie jest nasz świat". Jeśli chodzi o modlitwy- indywidualne- to w nich ważna jest intencja. Chrystus nie zakładał/nauczał "złych" intencji. Świat energii, jak to nazywasz bytów niewidzialnych, jest dostępny nielicznym. Więc mantry wypowiadane w każdej religii, nawet zbiorowo, mogą "trafiać kulą w płot", po prostu. Rozumiem obawy. Jeśli "coś" się żywi "jakąś naszą energią"/"modlitwą- to głównie strachem i smutkiem/żalem. Radością też...:) Będzie dobrze.
 • Nie istniał, ale pisali o jego zyciu
  i działalności historycy i filozofowie tamtego czasu, w których zyl

  http://sredniowieczny.pl/historycznosc-jezusa-dowody-pozachrzescijanskie/
 • @Krystyna Trzcińska 19:46:06
  Dokładnie. Biblia wyro żnie mówi, że Pan Jezus urodził się w czasie święta namiotów, które zawsze przypada na przełomie września i października, według kalendarza księżycowego, a nie słonecznego, którym posługujemy się dziś my.
 • @Krystyna Trzcińska 19:46:06
  "Do zastanowienia się: A może Mesjasz Był Słowianinem urodzonym na Krymie i zamordowanym w mieści Yoros nad BOSFOREM???"-

  - możliwe. Możliwe, że był Jakutem, choć to śmiała hipoteza. To wszystko nie ma znaczenia. To, że istniał/istnieje pierwowzór to jest rzecz najważniejsza dla dalszych rozważań, a ta nie ulega kwestii. Legenda/mit o herosie, to jest to o czym ewentualnie można dyskutować. Czy zdarzają się wybitne jednostki? Oczywiście! i to poza polityką? Tak! Zwłaszcza poza nią. A, że polityka je wykorzystuje to jest inny rozdział historii.
  Wszystkie te historie, rzekomych związków z eseńczykami, Herodem- cesarstwem rzymskim, Sanhedrynem- Annaszem i Kajfaszem, nawet Judaszem i dwunastoma uczniami to mogą być didaskalia i scenografia. Na potrzeby zbudowania mitu. ALE TO NIE OZNACZA, ŻE BOHATER NIE ISTNIAŁ! To co zrobino z Jego Nauką to już jest kwestia skrybów i "gości" od pijaru... Ale to nie znaczy, że nie żył , i że Go nie było. Inną kwestią jest Powtórne Przyjście. :)
 • @Krystyna Trzcińska 21:36:38
  :) nie mówiąc o tym, że nie jesteś Pieter Bruegel. Ups. Gdybym był Brueglel'em sprałbym Ci tyłek!
 • --------- Opowieści biblijne - Zenona Kosidowskiego .
  ---- cały czas mam tą książkę ,wiele , wiele innych o tej tematyce , a setki przeczytanych w pamięci.

  Kombinujcie komentatorzy, kombinujcie !.

  Nie rozumiem jednego ! PRZECIEŻ WSZYSCY JESTEŚMY OSZUKANI , wszystkim nam zniszczono radość życia , wpędzono nas religiami w strach , kompleksy , winy , itd, itp.

  Jesteśmy! MY LUDZIE pogubieni totalnie , widzimy na własne oczy NIKCZEMNOŚĆ , BRAK MORALNOŚCI tzw. świętej HOMOSEKSUALNEJ , żałobnie ubranej KASTY .

  Znamy historię wprowadzania (((( miłosierdzia ))) chrześcijańskiego na ziemie Sławian , mamy przed oczami NAUKOWY DOKUMENT , nie wiemy jak naprawdę wyglądał człowiek zwany Jezusem i dalej brniemy , PYTAM W CO ??!!.

  ----------- przekonujcie siebie nawzajem , ICH TEŻ PRZEKONANO .

  https://wielkahistoria.pl/analfabetyzm-w-ii-rzeczypospolitej-czy-nasi-pradziadkowie-potrafili-czytac-i-pisac/
 • @ninanonimowa
  BRAK TWOJEJ WIARY NIE OZNACZA, ŻE KOGOŚ NIE MA!

  1/ No cóż, to, że nie wierzysz w Niego, nie oznacza, że Go nie ma.
  2/ To, że Go nie widziałaś, nie oznacza także, że Go nie ma.

  Przedstawiony przez Ciebie został tylko Twój pogląd a nie dowód.

  Powiem inaczej: Jest więcej dowodów na istnienie Pana Jezusa niż dowodów na to, że istniał Homer. A jednak zgadzasz się z tym, że Homer istniał. Jednak nie zgadzasz się z tym, że niezależni od siebie pisarze, nazywani w Biblii prorokami, czy Apostołami, na własne oczy widzieli Tego, Który według Ciebie nie istnieje i nie istniał.

  Mnie również nie widziałaś, jak i mojego ojca cielesnego. Nie widziałaś mojego sąsiada i mojego psa ale daję słowo, że wymienieni wyżej... istnieją i istnieli.

  Niewidzenie kogoś, nie musi oznaczać, że ten ktoś nie istnieje.

  Gdybyś Twój powyższy tok rozumowania przedstawiła w sądzie, to obrońca czy ewentualnie prokurator nie zostawiłby na Tobie suchej nitki.

  Pozdrawiam z poważaniem!

  Mam pytanie: Skąd wiesz, że ja... istnieję?


  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @ninanonimowa 22:16:27
  Tak Nina, ale każdy kto "odważył się" sam przeczytać "Pismo" wie, że hierarchia kościelna/Instytucja, a Nowy testament to jednak dwie różne rzeczy. Przecież my o tym tutaj rozmawiamy od dawna. Dalej nie potrafimy sobie z tym poradzić. Próbujemy jakoś nawrócić na Słowiaństwo okładając się kijami kompletnie niepotrzebnie! Moim zdaniem Chrystus/jego nauka, nawet tak mętnie przemycana w Nowym Testamencie/ nigdzie nie zaprzecza temu w co wierzymy, kim jesteśmy i do czego dążymy, my jako Naród, jako Polacy. To się splata i jest spójne! Tylko trzeba wierzyć i dobrze czytać. To jest wszystko proste. Tu nie ma żadnej walki. Tak, być może to co piszę to "herezja". A co jeśli nie? :)
 • @Jacek Boki 19:40:09
  Nie da się zaprzeczyć istnienia Jezusa. Pisali o nim kronikarze z zupełnie innej bajki niż ci z Nowego Testamentu. Pierwszy z brzegu: Józef Flawiusz.
 • @JimA 23:19:31
  Poprawka: Chrystus stawiał zawsze na indywiduum. Na każdego człowieka z osobna. Wiedział, że każdy ma swoją ścieżkę i czas ... zrozumienia/oświecenia, indywidualny czas. :)
 • @Krystyna Trzcińska 00:10:11
  ---------- PRAWDA NAS WYZWOLI -już niedługo .

  Wierzę w Anioły , opisałam mojego Anioła Stróża wielokrotnie , nie widzę aby ktoś tym się przejął. Nie mam zamiaru na siłę kogokolwiek do ( moje najmojsze ) przekonywać , każdy ma swój czas, on nadejdzie . Zdrawiam.
 • @Krystyna Trzcińska 00:10:11
  [ Wygląda na to, że pani nie domyśla się roli jaką do spełnienia miał i ma niejaki komunista o przebiegłym pseudonimie Rzeczpospolita? ]

  -------- NIE POZWALAM ! mówić tak o WIELKIM polskim sercu , błądzisz !!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=mvlEzFOlC4Y
 • @ninanonimowa 11:21:38
  Zaraz. Bo nie rozumiem. Rzeczpospolita @ to jest "Wielkie serce"? Bo się pogubiłem się?
 • @JimA 12:11:53
  -----WIELKIE POLSKIE SERCE - w czym tu się gubić ??!. Inni teraz przed telewizornią piją piwo , i narzekają , a Pan Kosiur walczy na wszelkie możliwe dla niego sposoby , publikuje , zdobywa wiedzę , uświadamia innych itd.
 • @Krystyna Trzcińska 06:30:27
  "Kosiur se chali bo nie był ROBOTNIKIEM ani, chłopem, wciągnął się na członka do PZPR i dostawał TALONY na niedostępny dla proletariatu i po zaniżonych cenach towar, BONY DOLAROWE na zakupy kapitalistycznych świecidełek w PEWEXie,..."

  No popatrz, popatrz - Pan Dariusz żył z pracy innych, a na żydów i kościół jedzie. Ale jaja he he
 • @Krystyna Trzcińska 06:30:27
  Nie wiem dlaczego, ale los, a może bóg, okazał się dla Pani okrutny i na stare lat odebrał rozum.

  W każdym razie proszę sobie zapamiętać, że ja nie ma nic przeciwko temu, żeby wisiała Pani na krzyżu i cierpiała - czyż nie na tym polega cierpiętnicza cywilizacja judeo-chrześcijańska?
 • @Krystyna Trzcińska 02:32:37
  ----------- gdyby Jezus miał czynić dobro , BYŁBY ZAKAZANY !!, nic nie wie dzielibyśmy o nim !.
 • @ninanonimowa 17:57:55
  On jest mądry, a nie dobry.
 • @werka1321 20:07:50
  --------- subtelność : i mądry.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031