Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1484 posty 13195 komentarzy

---- LOCH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

----- mój post o 447 -wylądował w LOCHU - redakcja dystansuje się , od czego ?? od PRAWDY ?! .

--------- mój Ojciec 6 kotnie ranny na wojnie  , z kilkoma odznaczeniami, w tym VIRTUTII MILITARI ,  co i rusz po wojnie lądował  w UBeckich LOCHACH  . TO  SIĘ DOCZEKALAM .

KOMENTARZE

 • Czegóż się spodziewać
  Po ludziach, którzy popierają pedofilię w wykonaniu księży?
  Wiadomo, że ksiądz by każdemu nieba przychylił, czyż nie?
 • @ Autorka - 5*
  Bo taka jest wspólnota interesu Polakatolików.
  Niestety, Polakatolik nie jest w stanie zrozumieć, że jest w istocie antyPolakiem, antySłowianinem, że bliżej mu do syjonistów niż do Słowiańszczyzny.
 • Szanowna autorko
  Loch to nie jest skazanie, my jako Polacy mamy możliwie, że dziwną mentalność, ale skazanie czegoś na loch wzbudza nasze zainteresowanie, bo każdy z nas chce ocenić, czy wyrok był słuszny, czy też nie. Nie raz się o tym przekonałem.
  Nie ja podjąłem tę decyzję, ale z pewnością ta osoba co ją podjęła miała uzasadnienie. Prawda z każdego lochu ucieknie, kłamstwo, choćby je "Kurski" w szaty dziewicy co ją brał po rozwodzie kościelnym przyodział i tak będzie "nowszym modelem" rozwodnika, pośmiewiskiem dla myślących. Na tym portalu decydują czytelnicy. Oni oceniają i komentarzami albo popierają albo odrzucają. Nie raz promuję tekst kontrowersyjny, by właśnie pobudzić do myślenia, do oceny, do wypowiedzenia się. Nie jeden z tekstów na "pudle" ma ocenę 1* i tak ma być. Tu mają oceniać czytelnicy, nie admini, zaś loch, przy naszej mentalności jest też "pudłem", tekstem wyróżnionym.
 • @Zawisza Niebieski 18:52:03
  -------- zmęczona jestem wszelakimi gierkami , za stara na nie . Świat , w którym chcę żyć ma być !! JASNY , CZYSTY , OCZYWISTY. Żyję wg.tej zasady , przynajmniej tak mi się wydaje . Nie interesuje mnie marketing , w żadnym wydaniu . Chcę rzeczywistości , w życiu codziennym , chcę żyć bez podziałów , fobii , stygmatyzmu , wymuszonej wiary, w to czy tamto. Jestem Człowiekiem z wolną wolą ,posiadam słabości ludzkie ale innym nie każę żyć z moimi słabościami , dlaczego zatem , ktoś mi nakazuje żyć ze swoimi ?? .
  Czym ? różnią się rebeliantki , od tych , którzy banują Lekarzy chcących dobra ludzkości ?? , osobiście nie widzę ŻADNEJ RÓŻNICY . W jednym i drugim przypadku widzę interes ZŁA !!!.
  https://www.youtube.com/watch?v=xKcILjy0JDg
 • Autor
  5*
 • @ Autorka - Zaczadzony KATOL
  Fajnie się bronisz.
  Niestety, robisz to co robi wielu przeciętnych, słabo wychowanych, źle wykształconych Polaków i Polek: wyzywasz po kobiecemu.
  Piszesz:
  "Zaczadzony KATOL rebeliantka NIE ROZUMIE !! że 10,700 letni LECHISTAN / LECHIA jest O B R O N Ą !!!!!! przed zawłaszczeniem !! ukradzeniem !!! ziemi na której TU ! i w TEJ chwili żyjemy . Katolu rebeliantko !!! to TY ! i Tobie PODOBNI !! WSPIERALIŚCIE żydów, w kradzieży naszej MATKI ZIEMI , udawadniają Światu , że to żydzi !! utworzyli Polin zwaną pózniej Polską , wszak mają już 1000 letnią LEGENDĘ o / TU SPOCZNIJ / i tysiąc letni chrzest Polski : OD KTÓREGO ROZPOCZĘŁO się PAŃTWO POLSKIE ."

  Uważam, że jeżeli mamy się nauczyć pisać bez inwektyw to Loch w tym wypadku był słuszny. "Zaczadzony KATOL" jest śmieszny, bo nie o mnie chodzi. Jeżeli przyjmę, że ty tak na mnie nadajesz, to już nie byłoby mi wesoło.

  Rebeliantka to nie adevo. Ty mnie kiedyś, w sekundzie mojego upadku, podobnie wyzwałaś i leżącego, wspólnie z Obojniakiem skopałaś.

  Jak demokratyczny jest Neon24.pl przekonałem się w dyskusji pod pewną niemiecką petycją. Tam cenzor po prostu po chamsku wycina całe teksty. Zaznacza tylko, że wyciął i podaje odpowiedni paragraf.

  Może tego brakuje na Neonie - podawanie powodu ingerencji. Admin miał coś na myśli. Powinien się z nami podzielić, o co mu chodziło? Jaki efekt chciał osiągnąć?

  Moje przypuszczenie jest takie, że zasłużona na NE Rebeliantka wyłożyła paragrafy i zażądała usunięcia. Ja bym też przyznał jej rację, chociaż epitet twórczy i celny.
 • @Krystyna Trzcińska 04:00:35
  > @adevo "wspólnie z Obojniakiem skopałaś" - adevo, ty hipokryto i oszuście! Podaj przykłady tego kopania.
  ------------------------------------------------

  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/155041,wazne#comment_1668805

  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/155041,wazne#comment_1668890

  Gdyby Obojniakowi zabronić wyzwiska to by nie miał, oprócz gruczołu obojnaczego nic do pokazania. :))
 • @Zawisza Niebieski 18:52:03
  kazdy "wyrok " ma uzasadnienie . Uzasadnienie pod którym ten ktory wyrok wyda podpisuje sie . Mysle , ze byłoby celowym tu w tym gronie ,podpisac sie nickiem lub imieniem lun nazwiskiem pod "wyrokiem " i chociaz w kilku słowach uzasadnic taki wyrok .
  Wydanie takiego a nie innego wyroku w tej konkretnie sprawie musiało byc podyktowane jakimis przesłankami
  Ciekawe jakimi kierował sie w tym wypdku admin ????
 • @adevo 01:52:55
  -------- nigdy nie przekraczam cienkiej czerwonej linii , nie kopię leżącego , nie w mojej to naturze . Masz rację , po babsku zwyzywałam ,po męsku to byłoby tak : z kopa , w mordę i nożem. NIE CZAS ŻAŁOWAĆ RÓŻ , KIEDY PŁONĄ LASY stąd moje emocjonalne pisanie.
 • @adevo 01:52:55
  Tutaj popieram Pana w całej rozciągłości. Swoje zdanie można wyłożyć w sposób spokojny i zrównoważony, bez personalnych obelg i inwektyw. A już czepianie się cudzej religii, lżenie jej słowem "katolka" i dyskredytowanie kogokolwiek z tego powodu, jest nie do przyjęcia. Smutne, że Pani Ninanonimowa jest hiperkrytyczna wobec innych, natomiast całkowicie bezkrytyczna wobec siebie. No i co to za argument, że Jej Ojciec ma Virtuti Militari? To nie daje przecież powodu do obrażania Pani Rebeliantki, która tylko zrecenzowała aktualny status Ustawy 447, nawet jej nie komentując. Jaki jest koń, każdy widzi. Nadużycie swoich uprawnień przez Panią Ninanonimową jest tak oczywiste, że Admin tłumaczyć się nie musi.
 • @rowszan 08:19:04
  Nie rozumiem. Można zajrzeć do lochu i przeczytać wypowiedź Pani Ninanonimowej. Pan jeszcze ma jakieś wątpliwości???
 • @ninanonimowa 09:17:20
  Nie każdy mężczyzna jest ordynarnym chamem proszę Pani. Nie każda kobieta, zwłaszcza na Neonie, używa wyzwisk w miejsce rzeczowych argumentów. Pani niestety wpisała się w zdecydowaną mniejszość, tak mikrą, że nie mieści się nawet w granicach błędu statystycznego. No i w kanonach elementarnej grzeczności istnieje zasada, że nie kopie się nikogo!
 • @viridiana 12:16:41
  nie chodzi mi o moje watpliwosci . Chodzi mi o to aby byla jasnosc tzn
  Ja admin taki a taki przesuwam post do lochu bo naruszone zostaly zasady takie a takie . Postu nie czytalem . Przy okazji mysle iz Pani umniejszyla znacznie ilosc chamstwa obecnna na tym forum .
  pozdrawiam i zycze dalszego owocnego komentowania .
 • @rowszan 12:39:21
  Nie umniejszyłam, tylko wypowiadam się odnośnie postu Pani Niny. Nie ma tu przecież miejsca na podnoszenie problemu każdego neonowego chamstwa. Post proszę przeczytać, jest dostępny. Moim skromnym zdaniem słowo "katolka" (o Pani Rebeliantce) całkowicie eliminuje Panią Ninę z grona kulturalnych dyskutantów, jak również Jej powyższa wypowiedź w tym wątku, jak to Ona dyskutuje "po babsku" i jak należy dyskutować "po męsku".
 • @viridiana 12:55:34
  prosze poczytac co wypisuje katolik wican - ostanio w komentarzach z Kmieceim , dzisiaj chyba ma jakis problem z Rzeczpospolita
  Wie Pani ja chrzescjaninem jestem bo czy chcialem czy nie to mnie ochrzcili , wiele lat mowilem o sobie per katolik bo wkolo "katolicy " byli
  dzisiaj mowie o sobie " wierze w boga " . Nie wypowiadam sie na temat KK ,inni robia to pewnie lepiej ode mnie .
  Byc moze Nina miała jakies sobie znane powody aby powiedziec o kims per Katol ( dla mnie to fundamentalista katolicki ) nie mnie to sądziec i feroac wyroki
  Dobrzy ludzie nauczyli mnie takiej prostej a jednoczesnie chyba najbardziej skomplikowanej zasady
  " nie czyn blizniemu co tobie nie mile " staram sie , slabym czlowiekiem jeszcze jestem
  Czasami z moim przyjacielem Azerem mowimy : oby nasz Bóg nas wspomógł
 • @Krystyna Trzcińska 15:18:02
  "A jak TY usprawiedliwisz WYZYWANIE kogoś """Obojniak""" ??
  Możesz to udowodnić OSZUŚCIE??? "

  Bardzo prosto: Bogumił Boguchwał (mężczyzna) + Krystyna Trzcińska (kobieta) = obojniak. Niezliczone obrazki którymi bluzga Obojniak są też objawem obrazotoku (graforei)
 • Ale o co chodzi?
  Nie wolno mi pisać o 447, bo jestem "katolką"?

  Nie wolno mi banować namolnego spamera na moim blogu, mimo, że regulamin to przewiduje?
 • Jeszcze czegoś nie rozumiem
  Jak poważnie traktować dyskutantkę, która mi imputuje coś takiego:
  "Katolu rebeliantko !!! to TY ! i Tobie PODOBNI !! WSPIERALIŚCIE żydów, w kradzieży naszej MATKI ZIEMI ".

  Nie mam nic wspólnego z jakimś "wspieraniem żydów przy kradzieży matki ziemi".

  EOT.
 • @Rebeliantka 17:11:55
  Wszyscy czytający te inwektywy stanęli za Panią murem. Tylko Pan(i) Rzeczpospolita z niezrozumiałych powodów, ocenił(a) te rzygowiny niezrównoważonego umysłu na 5. Pani Nina tak pluje na żydów, ale żydowskie dziecko lepiej posługuje się polską interpunkcją i gramatyką niż Ona w tej swojej pisaninie. Tymczasem Pani Nina w następnym "artykule" ma czelność znieważać już cały naród polski, na co nawet istnieje paragraf w kodeksie karnym. No bo jak traktować te słowa: "POLAKOKATOLIK. człowiek ciemny , jak but z lewej nogi. Oczadziały kościelnym kadzidłem polski katolik , stał się WROGIEM !!! swojej Ojczyzny i swojego ludu " ? Dla czegoś takiego nawet otępienie starcze nie może być usprawiedliwieniem. Już nie loch, tylko ewidentny wypad z Neonu. Forum Gazety Wyborczej będzie dla Niej odpowiedniejszym miejscem na kreację nienawiści do Polaków.
 • @viridiana 11:11:01
  ------- ZABRANIAM !!!! WATYKAŃCZYKU utożsamiać się z Narodem polskim , wy jesteście ZDRAJCAMI ! swojej Ojczyzny i nas ! Polaków Słowian . Czy chcecie , czy nie LECHIA POWRÓCI . TAK SIĘ STANIE.

  https://ninanonimowa.neon24.pl/post/156766,dziedzictwo-nasze-slowianskie
 • @viridiana 11:11:01
  Dziękuję!
 • @ninanonimowa 13:27:41
  Pani się dobrze czuje? Jaka Lechia? Lechię można sobie obejrzeć na stadionie piłkarskim, z rozumem w nogach, jeśli oczywiście kogoś bawią tak gminne rozrywki, jak kopanie piłki. Zaś Polacy nie są jedynymi Słowianami na świecie, podobnie jak Żydzi jedynymi Semitami.
 • @Rebeliantka 16:50:35
  Ale heca! Pierwszy raz ktoś mi za poglądy dziękuje :)
 • @Krystyna Trzcińska 17:24:13
  Słownik Lindego! No, wzruszyłam się bardzo.
 • @viridiana 20:26:47
  ------ szczerze mówiąc nie mam przyjemności , ale jak już ...
  Skąd nazwa klubu piłkarskiego Lechia ? a nie np. biedronka :)). Nie było Lechii ? , dziwne , biedny Erdogan ,zachorował ?!.
  https://www.youtube.com/watch?v=oC4weQYZoak
 • Ogólnie.
  Tematem mojej wypowiedzi była niedopuszczalność wyzwisk jakimi potraktowano Panią Rebeliantkę i konieczność usuwania takowych, jak również lżenie narodu polskiego i religii chrześcijańskiej. W związku z tym nie mam zamiaru tracić czasu na wywody historyczne i lingwistyczne z osobami, które nie uznają za stosowne przeprosić ani Pani Rebeliantki ani mnie. Nie przywykłam, aby zwracać się do mnie słowem"WATYKAŃCZYKU", "kobito", kwestionować moją polskość na podstawie cudzych urojeń, sugerować głupotę, brak wiedzy oraz anonimowo zabraniać czegokolwiek.
 • @viridiana 12:00:07
  Drobna.uwaga
  Nie każdy chrześcijanin jest katolikiem
 • @viridiana 12:00:07
  ------- Pani Teresa Garland ??? .
  To nie były wyzwiska ,tylko stwierdzenie faktu . Mam obowiązki polskie - Dmowski , wy macie obowiązki watykańskie .
  Jak długo można wierzyć w bajki , rozsiewać je i nimi szkodzić ! CZAS DOROSNĄĆ .
  https://mistykabb.wordpress.com/2017/10/20/najwieksza-tajemnica-chrzescijanstwa-znaleziona-w-archiwum-watykanu/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031