Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1012 postów 12196 komentarzy

--------------zamknąć usta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

------ GADY zamykają usta Człowiekowi tą samą metodą od wieków. INKWIZYCJA - NKWD-UB- i wiele innych służb ,organizacji, które na przestrzeni dziejów jak KAPO pilnowały nas ludzi.

-------------  My  ludzie widzialni , oni z filmu  ONI JUŻ TU SĄ . Nam  wymyślono ślepą uliczkę Jezusa , nim nas  zneutralizowano , oni   wiedzeni   GADZIM  instynktem  bezwzględnie  podbijają  Matkę Ziemię  , moszczą  na niej swoje gniazda. Jak my ludzie  możemy przedziwdziałać  temu podbojowi , kiedy  nie znamy  prawdy  ani o swoich ludzkich mocach , które moglibyśmy wykorzystać  do obrony , ani o swoim pochodzeniu , ani o swoich ziemskich prawach  , ani o  ? !  no właśnie !  NIE MAMY ŻADNEJ WIEDZY , okazuje się , że wszystk oco wiemy , o śwecie , budowie ziemi,  historii ziemi , kosmosie itd, itp  TO  JEDNO WIELKIE  KLAMSTWO .  Czyżby  zdobyczą  naszej  cywilizacji  okazały się być , li tylko DOMNIEMANIA ???, czyżbyśmy kończyli  cywilizację   dylematem   MNIE  SIĘ  WYDAJE  ?!  . Może jednak mamy  jakąś cywilizacyjną skałę , na której  możemy  się oprzeć , na pewno nią nie jest OSZUKAŃCZE  chrześcijaństwo, więc  co ?? NASZA  LECHIA ?? , bo przecież  nie możemy  pójść  w dyby GADÓW  nie wiedząc  nic o sobie ! , wyszłoby na to ,że MY LUDZIE  MAMY  MÓŻDŻEK  KURY , albo i gorzej, NIE POTRAFIMY WYEGZEKWOWAĆ SWOICH PRAW , w którym miejscu  istnienia zatem  dzisiaj  jesteśmy ??.

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031