Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1012 postów 12196 komentarzy

----------Wyścig z czasem [ 2011r ]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

--------- FILM - dziwnie adekwatny do dzisiejszych czasów, powiedziałabym, że nawet bardzo. Obejrzyjcie i Wy z ciemnej strony jak i jasnej strony życia . Wnioski z filmu ? Człowiek ma serce , hybryda NIE ! i takie też będą wnioski.

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Scenka z filmu
  Mówi laska, dając ofertę handlową do bogatszego człowieka:
  - Dam ci dziesięć minut za godzinę.
  Oznaczało to, że proponuje mu dziesięć minut dostępu do ciała, za zapłatę godziny, bo czas był zarazem jednostką pieniężną. W ten sposób za usługę osiągała możliwość przedłużenia swojego życia o 50 min z wykorzystaniem tego czasu dla siebie.

  W pracy po dniówce, system dokładał ludziom czas do ich liczników, które w chwili osiągania zero, załączały prąd do pojebania. Człowiek padał, a licznik zamierał na zerach i z zielonego robił się czarny. Logicznie pracownicy musieli otrzymywać więcej czasu niż czas pracy, bo by nie było powodu do harowania w pracy.
  Do dwudziestu pięciu lat licznik mierzył do przodu. Po dwudziestu pięciu latach odmierzał jeszcze rok czasu, ale w tył. No i można było dokładać ten czasu na różne sposoby, by śmierć od prądu nie dopadła.
  My mamy tylko trochę podobnie, bo żyjemy góra 100 lat, a na filmie 26 lat, tylko że nie wiemy co do sekundy, kiedy nadejdzie śmierć. Więc życie jest przyjemniejsze. A tam był stres, gdy licznik pokazywał ostatnie minuty.
  No ale jak wrypną nam sz3 pjonkę, to będzie prawie jak na filmie. Licznik ustawiony na parę miesięcy i bez możliwości doładowania czasu.

  nina daję 5* Fajny film.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031