Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
943 posty 12134 komentarze

----------- SĄ SIŁY i siły

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

------------ my Polaćy zostaliśmy z nićh wyzući , praćowała na to ćałe stulećia watykańska synagoga szatana . Pomóżmy sobie prosząć kogo trzeba o wsparćie . Nie mówćie tylko ,że niewierzyćie , że takowe możećie otrzymać .

                                                 Ja  prosząć swego ćzasu o pomoć , otrzymałam ją .

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • --------fragment ćałośći z dzisiejszego ONETU
  "Mój kryzys kościelny to utracone zaufanie do instytucji, która przez wiele lat budziła we mnie ogromne nadzieje. To nie jest kryzys wiary, ale instytucjonalnych form religii, które cywilizacyjne się wyczerpały"
  "To, co w papieżu Polaku było najmniej sympatyczne, to jego teologiczny konserwatyzm. Mam też mu za złe praktykowanie pewnego rodzaju feudalizmu połączonego z otaczaniem się kardynałami z mroczną przeszłością"
  "Ostatnie lata utwierdziły mnie, że Kościół katolicki w Polsce idzie w stronę upolitycznienia, zamknięcia i stygmatyzacji, nie jest tą instytucją, z którą chciałbym być identyfikowany. To skamielina, która musi umrzeć, by coś nowego się wydarzyło"
  "Jeżeli chcemy uratować Polskę jako społeczeństwo otwarte, demokratyczne, pluralistyczne to musimy powiedzieć >nie< Kościołowi, który idzie w zupełnie innym kierunku"
  26 lutego br. ukazała się książka wywiad-rzeka Artura Nowaka z prof. Stanisławem Obirkiem pt. "Wąska ścieżka. Dlaczego odszedłem z Kościoła”

  Szymon Piegza, Onet: Dlaczego odszedł pan z Kościoła?
 • Wiadomo, że najwazniejsze na dziś - najlepszy spoób na kolanowiarusa
  to promowanie Wielkiej Lechii i walka z KK, tzn z "watykańska synagogą szatana"

  - na depresję naljepiej pomaga ... walka z watykańska synagoga szatana

  - na brak chłopa - jak wyżej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031