Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12095 komentarzy

----13 -trzynastego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---------WYBACZAM i proszę o WYBACZENIE -------

---WYBACZAM  WSZYSTKIM  POLAKOM   Słowianom i  wybaczam sobie , za to ,że w latch OSIEMDZIESIĄTYCH XX w  -daliśmy się zwieść  ! ŚWIATOWEMU SYJONIZMOWI  i PRZYCZYNILIŚMY się do  CAŁKOWITEGO UPADKU naszej Ojczyzny Polski .

WYBACZAM : Polakom z SB , PZPR , wybaczam Polakom TW , wybaczam Polakom z Solidarności , Polakom z MO  po prostu  WSZYSTKIM Polakom , włącznie z sobą . Nie rozumieliśmy , nie wiedzieliśmy , nie znaliśmy planów  SYNAGOGI SZATANA . NIE ROZUMIELIŚMY ! że jesteśmy tylko pionkami w grze. 

NIE WYBACZĘ KATOLKOM , którzy  mają dzisiaj  wiedzę O !! NIKCZEMNEJ roli KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO w  historii Polski , którzy pomimo wiedzy ,że to kośiół  BYŁ PASEM TRANSMISYJNYM dla przemian w 1989r , NADAL KRZYŻUJĄ Polskę  przy pomocy WATYKAŃSKIEJ SYNAGOGI SZATANA . -----krzyż  ZAMORDOWAŁ ORŁA

-------------------------------tylko pod krzyżem  , tylko pod tym znakiem

------------------------------żyd pozostaje żydem , Polak ŻEBRAKIEM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13  dzień  nie został wybrany przypadkiem ! . WSZYSTKIE ! przełomowe , nieszczęśliwe przemiany dla świata  właśnie zapoczątkowane były 13.

www.eioba.pl/a/46qe/numerologia-okultystyczna-illuminati

 

 

KOMENTARZE

  • 5*
    Jestem ciekaw jaka kreatura dała 1* -?
    Z pewnością nie przeszkadzało tej kreaturze "wybaczamy i prosimy o wybaczenie" skierowane do Niemców przez pasterzy żydo-katolickiego Kościoła - choć to Niemcy realizowali plan zagłady Słowian (Generalplan Ost) mimo, że inspiracja należała do syjonistów z Waszyngtonu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829