Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12095 komentarzy

-----piccę proszę ! 2 razy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

----- chłopczyka i dziewczynkę - Mam w pamięci zdjęcie z czasu wyborów HITLERY na prezydenta USA . Siedzi ona , w środku TŁUSTY PURPURAT i ktoś tam . Słuchajcie ludzie ! CELIBAT został wprowadzony dla ochrony :

----- PEDAŁÓW i PEDOFILÓW wattykańskich. Oni najzwyczajniej w świecie , wymyślili  CELIBAT aby  ciemny lud dał im spokój .  Fakt ,że miektórzy księżą  są  hetero , o niczym nie świadczy !. OJCOWIE ZAŁOŻYCIELE  są HOMO !!.

pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_zgody

--a w Watykanie  ??  ZGODNIE Z WARTOŚCIAMI  do 2013 roku SEKS z 12 letnim DZIECKIEM !! dozwolony ,  nie piszą  o płci dziecka.

Do 2013 roku wiek ten wynosił 12 lat[23]. Obecnie karane są akty seksualne z małoletnimi, którzy zdefiniowani są jako osoby w wieku poniżej 18 lat. Akty seksualne nie podlegają karze, jeżeli odbywają się w związku małżeńskim[24]

-- co my ?? coemnota katolicka wiemy poza tym ! o czym nam powiedziano z ambony ?? .

uenifeu.blox.pl/2007/02/Sw-Pawel-gejem.html

KOMENTARZE

 • --------- KOŚCIÓŁ ZBOCZONYCH a nie świetych !.
  https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.beliefnet.com%2Ffaiths%2Fchristianity%2F2004%2F04%2Fwas-the-apostle-paul-gay.aspx&edit-text=
 • Nina...
  Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy jakie Ty dostaniesz baty za te najazdy na Kościół Chrystusowy i Jego kapłanów.
  Dostajemy juz kawa na ławę, tyle przekazów, żebyśmy się nawrócili a do Ciebie nic nie dociera...
  Poczytaj sobie mój artykuł (krótki:-):
  http://gibson.neon24.pl/post/135495,czy-rzeczywiscie-jest-tylko-to-co-widzimy
  i obejrzyj (do konca, bo puenta jest przerażająca) ten film.
  Nie zbywaj tego, nie próbuj wymyślać, dorabiać do tego jakichś filozofii. Tam jest kawa na ławę pokazane co nas czeka za nasze grzechy. A grzechem jest także to co Ty robisz.
  Zachęcam Cię do refleksji.
  Pozdrawiam
 • Nina...
  i żebyś się potem na Sądzie nie tłumaczyła, że nikt Cię nie ostrzegał:-)
  Ja Cię ostrzegam...
 • Aha... dałem 1, bo...
  żeby Cie nie utwierdzać w tej Twojej niewierze.
 • @Jan Paweł 08:47:37
  A czy to czasami nie jest zastraszanie za odmienne poglądy, za krytykę?
  Zastraszanie to forma terroru, to zamykanie ust inaczej myślącym.

  To w prawie każdym systemie prawnym jest karalne.

  Systemy których krytykować nie wolno nie są demokratyczne z definicji.
  To własność systemów zamordystycznych.

  I tak udowodniliśmy czym są niektóre religie (system zamordystyczny narzucany zastraszaniem, szykanami, ..).

  Każdy ma prawo do swojej wiary ale nikt nie ma prawa narzucać innym wiary lub ich szykanować czy zastraszać z powodu ich wiary czy niewiary.

  Zastanów się Jan Paweł kim ty jesteś.
  Szerzysz strach i terror.
  Kompromitujesz i tak już skompromitowaną przez biskupów i księży (choćby pedofilia, zakłamanie, obłuda, barka demokracji, pazerność..) twoją religię.
 • @Oscar 09:24:16
  nie jesteś na tyle spostrzegawczy i nie zauważyłeś, że to nie "straszę" a TVP2, bo to ta telewizja wyemitowała ten film?
  Jeżeli obejrzysz ten film do końca, to może zauważysz, że jest to dokument, czyli fakty. A fakty jakie są takie są i z nimi się nie dyskutuje. Te akurat są przerażające, ale to nie zmienia ich natury, to nadal są FAKTY.
  Jak znam życie, gdyby Kościół nie ujawniał tych faktów, tylko trzymał w sejfie (tak jak to zrobił sąd i episkopat niemiecki), to pewnie byś mówił: "te ...... klechy, trzymają wiedzę dla siebie a nam zwykłym ludziom nie powiedzą niczego.... Ale niestety, taka jest juz natura, takich krzykaczy jak Ty. Obojętnie jak by się nie zrobiło, to wy i tak będziecie ujadać.
 • @Oscar 09:24:16
  A co Ty myślisz, że ja się nie boję? ja nie mam grzechów, za które muszę zadośćuczynić? Co staram się czynić także i tutaj, poprzez dawanie świadectwa Wiary. Jak ja się przyczynię do Twojego nawrócenia, to Ty będziesz mnie wychwalał na Sądzie Ostatecznym a Ninę będziesz oskarżał za to że Cię utwierdzała w nieWierze (czyli sataniźmie), czym ją jeszcze bardziej pogrążysz.
  Jesteś na tyle naiwny, że myślisz że się wywiniesz od Sądu Ostatecznego?
 • @Jan Paweł 09:37:20
  To bełkot nie na temat mojej wypowiedzi.
 • @Jan Paweł 09:48:39
  A to jest na temat.
  Jesteś jak widać skutecznie zastraszoną i sparaliżowaną intelektualnie owieczką.

  Ja wierzysz w piekło i niebo...to twój problem.
  Nie narzucaj jednak innym ludziom swojego problemu.
  Są inne religie czyli wiary, równie wartościowe i w końcu jest nauka która dowodzi że zapisy prymitywnych wierzeń prymitywnych pasterzy owiec z naukowego punktu widzenia są bredniami (nauka wyjaśnia działanie ówczesnych "cudów").

  Nie ma piekła (z diabłami) we wnętrzu ziemi (choć jest ogień i są wulkany), nie ma nieba (z aniołkami) nad chmurami (choć jest kosmos..całkiem duży).
  Nie ma Bogów podobnych ludziom (humanoidów) są tylko takie wyobrażenia prymitywnych ludzi (choć na pewno istnieje życie pozaziemskie ale genetyka sprawia że się różni od ziemskiego czyli nie ludziki a raczej dziwne stwory).

  Nie ma cudów są tylko niewyjaśnione przez naukę zjawiska.
  Prymitywne plemiona nie miały wiedzy naukowej więc dla nich deszcz był cudem, narodziny młodego zwierzaka czy człowieka były cudem, burza była cudem... i praktycznie wszystko co widzieli dookoła było cudem...
  Wierzyć takim prymitywnym ludziom sprzed kilku tysięcy lat ... to w XXI wieku, powiem delikatnie... trochę nierozsądne...infantylne...głupie.

  Możesz sobie wierzyć w swoje bajki ale nie krzywdź innych ludzi, nie zastraszaj ich, nie groź im torturami, mękami za niewiarę....to powinno być karalne tak jak wymuszanie haraczy .. bo to jest wymuszanie wiary poprzez zastraszanie ..

  Ty nie kochasz ludzi, ty chcesz ich wziąć za mordę.
 • @Oscar 10:31:53
  Ty jesteś gigant i oczywiście nie boisz się czegoś takiego, jak w tym filmie. Czy uważasz, że jest to jakiś fotomontaż? jakieś zabawy reżyserów dźwięku? jakieś fantazje tych ludzi którzy o tym mówią?
  Nie widzisz tego, że była piękna młoda dziewczyna i juz jej nie ma? Została tylko, do dzisiaj zaszokowana tym wszystkim, jej mama?
  Czy Tobie też, szatan przesłania widzenie do tego stopnia, że nadal nie widzisz tam niczego, ani złego ani dobrego?
  Obawiam się, że ze strachu wyśmiewasz temat, odsuwasz go od siebie, starając się przekonać innych, że to jakieś głupoty, jakieś świry itd, itp...
  Uwierzysz dopiero, jeżeli sam coś takiego przeżyjesz?
  Na pewno tego chcesz?
 • @Oscar 10:31:53
  Powiem Ci tylko tyle, jak tez kiedyś byłem takie gieroj jak Ty. Może nawet jeszcze większy. Już nie jestem.
  Na szczęście dla mnie, dostałem tutaj (jeszcze tutaj) namiastkę (całe szczęście że tylko namiastkę) tego co można zobaczyć w tym filmie.
  Już nie pluję na Kościół, juz nie czytam NIE i Fakty i Mity, itd, itp...
 • @Oscar 10:31:53
  Jeżeli obejrzysz ten film i będziesz miał na tyle otwarty umysł, to znajdziesz w tym filmie potwierdzenie prawdziwości Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, bo "występuje" w tym filmie Kain (ze Starego Testamentu) i Judasz (z Nowego Testamentu). Więc nie jest to tak jak sugeruje Doda, że Biblia to twór jakiegoś zaprutego ćpuna. Nie słuchaj takich ludzi jak Doda, bo widzę że kręcą Cię te klimaty.
 • @Jan Paweł 11:07:02
  ----- ::)))

  MOCARNEJ BUDOWY ! biały człowiek bez brody . o lekko kręconych ciemnoblond włosach do ramion , ubrany w szaty jakby beduina , rozłożył ręce , podbiegłam i wtuliłam się w niego . On objął mnie rękami , przytulił . PRZENIKNĘŁO MNIE !! BEZKRESNE uczucie bezwarunkowej miłości i bezpieczeństwa.

  Ps. Kto to był ?? Janie Pawle ???.
 • @ninanonimowa 12:03:21
  Musiałbym znać więcej szczegółów, bo jeżeli jest to Twoje wspomnienie z wczasów, to mogę się domyslać, że byłaś np, czy ja wiem? w Bieszczadach?...
  Jeżeli zaś jest to relacja z Twojego snu, to mógłbym podejrzewać że był to Jezus Chrystus
 • @Jan Paweł 11:07:02
  Mało widzisz, mało wiesz a jeszcze mniej rozumiesz.
  Sutanna rozumu nie dodaje.

  Wyłączam się.. to nie jest racjonalna dyskusja.
 • @Oscar 12:43:39
  https://www.google.pl/search?q=katherina+emmerich+dulmen&sa=X&biw=1920&bih=921&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=0ahUKEwikvu3h5-nQAhVpIMAKHUG2D_QQsAQIOw
 • @Oscar 12:43:39
  Strasznie się jej boją nad grobem wisi pod sufitem kratownica symbole satanistyczne strzegą kościoła w którym jest pochowana Oscar radzę odwiedzić to blisko u szwabów.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Katarzyna_Emmerich
 • @dlaczego ja 15:26:35
  --- wytłumacz mi jedno !. Jak to możliwe ,że ten sam krzyż pozwalał na mordowanie MILIONÓW !!!! ludzi .

  https://www.google.com/search?q=obrazy+dla+inkwizycja&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=4xlMWO31I7Ti8Afu94PwCA
 • Jaki system wymordował najwięcej ludzi?
  Nazizm - 60 milionów
  Komunizm - 100 milionów ludzi.
  Kościół Katolicki - >> 150 milionów
  (dane są oczywiście szacunkowe)

  Wszystkie trzy systemy miały żydowską inspirację lub były tworzone przez Żydów.

  Źródła:
  Stéphane Courtois, Nicolas Werth, Jean-Louis Margolin, Karel Bartosek: Czarna księga komunizmu. Zbrodnie, terror, prześladowania. Warszawa: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 1999, ss. 25, 26. ISBN 83-7180-326-5.
  http://prochitano.ru/archives/944
  http://www.geocities.com/chrisf_76/miliony.htm
  http://www.janowski.rzeszow.pl/news2/arch_static.php?id=335
 • @Jan Paweł 12:35:47
  Panie Janie Pawle,
  z pewnością to dla Pana przykre, ale jeśli szanuje Pan PRAWDĘ, to nie znajdzie Pan niczego na obronę Kościoła i żydo-chrześcijaństwa.
 • @Rzeczpospolita 16:25:40
  Szanowny Panie Dariuszu. Jak zwykle, myli Pan Samego Jezusa Chrystusa i Jego Kościół z różnymi odłamami, podróbami i innymi ludźmi szatana, poszywającymi się pod Kościół Chrystusowy.
  Hitler nie był inspirowany przez Kościół RK, tylko przez Wall Street tak samo zresztą jak komunizm (jak wiemy i jedno i drugie było finansowane przez Wall Street, tak jak zresztą prawie wszystkie ruchawki na tym świecie).
  A chyba zgodzi się Pan ze mną że Jezus Chrystus, który sporządzonym przez siebie grubym sznurem przegonił lichwiarzy, nigdy nie miałby nic wspólnego z Wall Street.
  Natomiast jeżeli obejrzy Pan film do którego link zamieszczony jest w moim artykuliku:
  http://gibson.neon24.pl/post/135495,czy-rzeczywiscie-jest-tylko-to-co-widzimy
  to zobaczy Pan jak kończą ludzie którzy sprzeniewierzyli się Dekalogowi, czyli także przykazaniu: Nie zabijaj.
  I to niezależnie od tego, czy są członkami Kościoła RK, czy nie.
  Zobaczy Pan tam także, jak kończą księża Kościoła RK, gdy nie pełnią swojego urzędu godnie.
  Panie Dariuszu, jestem przekonany, że Pana najazdy na Kościół Chrystusowy, także nie podobają się Panu Bogu.
  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 16:25:40
  Panie Dariuszu, naprawdę, bardzo szczerze zachęcam do obejrzenia (do końca, bo puenta jest zaskakująca) tego filmu, bo jak widać, nie są to jakieś żarty z którymi można się bawić.
 • @Jan Paweł 08:47:37
  Dziwne że diabły przychodzą tylko do dewotów :) Siłą rzeczy łatwiej chyba by im było opanować jakiegoś satanistę lub ateistę ale jakoś dziwnym trafem lezą tylko do tych, którzy mają hopla na punkcie religii. Tak sobie myślę że możesz być ich następnym celem :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829