Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12095 komentarzy

-------SENSACJA !!!!!!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-------- Polacy ! to jest trzęsienie ziemi !. Z wrażenia nie wiem co dalej napisać.

treborok.wordpress.com/jasna-cholera-powiedzialem-do-siebie/

 -----translate.google.com/translate

KOMENTARZE

 • ------Polacy !!! 2 SENSACJA !!
  ----podmiana Wojska Polskiego na OBCE !! podmiana BOHATERÓW !! podmiana ELIT ! .

  -Dokładnie TAKA !! jak z Piotrem !- poniżej tłumaczenie !. Oczywiście,że taką wiedzę posiadają ludzie z /branży / ale dla przeciętnego Polaka jest ona sensacją !.

  https://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fcont.ws%2Fpost%2F332415&edit-text=
 • sensacja ! sensacja ! sensacja !
  Sensacja , sensacja !
  dziurę mam w skarpetce...
 • @Autor
  na pierwszy rzut oka materiał wydaje się błahy - ale tak nie jest - jeżeli sobie uświadomić skalę manipulacji - i skalę przyzwyczajenia ludzi do tej manipulacji - wieje grozą

  5*
 • @Andrzej Tokarski 12:00:56
  ----dokładnie tak ! pierwszy raz przeczytałam z zainteresowaniem , po chwili zdałam sobie sprawę z wagi ! przeczytanego tekstu.

  Ile się wyjaśnia spraw dotychczas niezrozumiałych, to ????.
 • @Paulus.Aquarius 10:23:18
  -----a poza tym ? masz coś ciekawego na ten temat do powiedzenia ?? . BARDZO PROSZĘ o jeszcze więcej szczegółów, których nie ma w tym -SENSACYJNYM ODKRYCIU tj. HISTORYCZNYM RACHUNKU CIĄGNIONYM !.
 • @ninanonimowa 12:53:20
  przeklejam tu komentarz spod innej notki - zagadnienie nieco inne - ale mechanizm fałszowania rzeczywistości wydaje się jakby znajomy:


  ....tego się nie nazywa po imieniu - ale Polska Ludowa gdzieś od początku lat 50tych (śladem Stalina, który zrobił to wcześniej i zapewne dlatego wziął i zszedł) weszła na drogę odżydzania - robił to Gomułka, robił to Gierek i robił to Jaruzelski z Kiszczakiem - i inni pomniejsi - tu wymieniam tylko wierchuszkę. Przywracanie podmiotowości narodowej nie szło idealnie, ale szło na tyle dobrze, że trzeba było zainicjować "demokratyczny przewrót" oparty o wykreowane "demokratyczne elity" - by wszystko wróciło we właściwe tory. Stąd KOR, doradcy, opozycjoniści niezłomni, etc. Stąd też strajki w sposób oczywisty kreowane sztucznie.

  Czyli odebrać Narodowi suwerenność w taki sposób, żeby myślał, że to on ją właśnie odzyskał....

  Udało się to na tyle dobrze, że do dziś szereg pomniejszych działaczy z nostalgią wspomina "demokratyczny zryw" - którego w istocie nie było - była odegrana szopka dla naiwnych w cieniu menor. Polecam notkę "Menorów dwóch" - ona wiele wyjaśnia.

  Generałowie oczywiście uczestniczyli w tej szopce - ale mam wrażenie, że wyjście mieli takie: zrobią to swoimi rękami i przy minimalnych kosztach - lub zrobi się to za nich nie patrząc na koszty. Decyzje zapadły gdzie indziej i tak czy owak, musiały zostać zrealizowane.

  takie spojrzenie na najnowszą historię Polski powinno być wykładane od szkoły podstawowej - dopóki tak nie będzie, będziemy żyli w świecie miraży - takim multikinie live, gdzie obrazy z różnych sal nieustannie się przenikają
 • @ninanonimowa 13:17:59
  Nie do mnie ale...

  Rzeczywiscie sensacja moze to byc dla kazdego kto dochodzi do takich tropow.
  Ale to sa informacje znane.

  Dwuglowy orzel nie pochodzi z rzymu jak chce autor a z mezopotami.
  Tyle tylko ze jego propagatorami byli hetyci...a ci z koleji, rzadzili dolnym egiptem i przepoczwazyli sie w...narod 'izraela'...to stad, egoptu i 'sumerii' rozeszly sie kaplanskimi kanalami idee polityczno religijne ktore staly sie zawiazkami antycznej grecji, poznien rzymu, imperium frankijskiego, brytyjskiego, na stanach zjednoczonych konczac.
  Droge tego przeplywu informacji podsteplowano promieniem slonecznym pod postacia egipskiego obelisku ktorego prawdziwe znaczenie to 'graficzna reprezentacja' tunelu czasoprzestrzennego...takiego za pomoca ktorego, 'rzadzacy' mogli zejsc na ziemie by kontrolowac zainicjowana ludzka cywilizacje planetarna.
  To jest hodowla i wlasnie nadchodzi czas zbiorow.
  Otwieralii na ziemie winnice wielokrotnie.

  Co do podobienstw cesarza niemieckiego z rosyjskim, to samo dotyczy krola jerzego 5 i kuzyna mikolaja 2 jakze uderzajaco podobnego do midviediewa.
  Wszystko to jedna klika rozgrywajaca wielomilenijna partie szachow.
  A graja przyjaciele w maskach wrogow.
  Szachownica jest swiat.

  Realizuja biblijne przepowiednie bedace okrasa do mezopotamskich i egipskich fundamentow na jakich stworzona cywilizacje globalna.
  Koran i biblia stanowia blizniacze kamienie wegielne pod budowe dwuch wiez ktore zaczeli juz wyburzac...trzecia, z 'masonskich- czyli budowniczych' wiez tez zostanie wyburzona dokladnie tak jak ta z kompleksu w nowym miescie.

  Trump jest asem ktorym teraz zagraja zgodni3 z hegelianska metoda.

  Jest czlowiek-wieza, jest 'wlozony w ' input...jest menazeria marionetkowych wladcow, smiech smoka jezu-ity i mozna ciagnac...pstrykac misternie poustawiany mechanizm.
  Niewile czasu do zbiorow pozostalo.
  Parafrazujac trumfa, ktorym grzech nie zagrac, bedzie spektakularnie...biblijnie.
 • @Talbot 10:12:07
  Talbot ...tu jest coś dla Ciebie.. by Ci się w twej główce w Zydowskim temacie trochę się po układało

  https://www.youtube.com/watch?v=Pj-6XFbbesI#t=308

  bo ich wszystkich do jednego worka wrzucasz ,a jest to niesprawiedliwe .
 • @ninanonimowa 13:17:59
  A do tego:
  ....Gintar: Dobrze zauważyłeś Anton: Judical (sędziowski), Judge (oceniać), Judicature (sądownictwo), Judaic (judej-żyd). A zauważyłeź, że Jewerly — to kosztowności (biżuteria), a Jew — żydzi?!...
  Trzeba jeszcze dodać: judzić, podjudzać i możemy powiedzieć, ze to Polska właśnie.
  Pozdrawiam

  oczywiście 5 x *
 • @fabi 14:37:15
  "Talbot ...tu jest coś dla Ciebie.. by Ci się w twej główce w Zydowskim temacie trochę się po układało "

  Wszyscy wiedzą i ja też, że w Rosji żyda nie uświadczysz - dzięki za komentarz.
 • @Andrzej Tokarski 13:22:29
  "robił to Jaruzelski z Kiszczakiem"

  Nie, oni tego nie robili. (Obydwaj w IW, Kiszczak był oficerem prowadzącym Jaruzelskiego w drugiej połowie lat 1940.) To oni przeprowadzili skuteczny zamach stanu w sierpniu 1980r. Wprowadzili stan wojenny w 1981r., gdy Żydom z Solidarności zaczęła wymykać się władza.
  Tu warto zwrócić uwagę na niewyjaśnioną do tej pory zbrodnię z grudnia 1970r. - kto wydał rozkaz strzelania do stoczniowców?

  Proszę zwrócić uwagę, że Polska była pierwszą (w Polsce przecierano ten schemat, który powtórzono w ZSRR), w której udała się żydowska rebelia lat 1980/90, a więc gdyby zamiast Żyda W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka (pochodzenie nieznane) te funkcje sprawowali Polacy nie groziłoby im to, co spotkało N.Ceaușescu. Być może żydowska rebelia upadłaby tak, jak w 1968r. w Polsce i w Czechosłowacji.

  Warto także zwrócić uwagę, że stan wojenny przeprowadzono z mistrzowską precyzją zarówno wojskową, jak i polityczną - polityczną, ponieważ nie zlikwidowano żydowskiej inicjatywy "solidarnościowej". Był to konieczny czas na obezwładnienie struktur spec. służb w ZSRR.

  A o czym rozmawiali we wrześniu 1985 Jaruzelski i Rockefeller ? - być może także i o wspólnych korzeniach.
 • @Rzeczpospolita 19:52:47
  Na "prekursora" przemian wybrano Polskę z dwu powodów:
  1. ze względu na silną pozycję Kościoła (zawsze był antypolski i antypaństwowy) i zainstalowanie Wojtyły w Watykanie (dlaczego żydo-bolszewia nie zniszczyła Kościoła? - bo to był sojusznik Żydów)
  2. ze względu na liczną reprezentację Żydów w szeroko pojętej administracji państwa, w mediach oraz w wojsku (odżydzenie WP przeprowadzał przecież sam Jaruzelski)
 • Dałem jak zwykle 5*
  Ale V żydowska kolumna musi zbijać punktację w dół.
 • @Rzeczpospolita 20:08:01
  ...rozmowa z Rockefellerem świadczy raczej o idealistycznych pobudkach Jaruzelskiego

  żydowskie pochodzenie Jaruzelskiego jest wyjątkowo chwiejną hipotezą - również w świetle prowadzonego przez niego wspomnianego procesu czystek w wojsku - świadkowie mówią, że wręcz ochoczo je przeprowadzał

  obaj byli u władzy, zależność znam, obaj nie mieli nic do gadania w sprawie planów geopolitycznych - mogli to wykonać, albo zostać odsunięci i wtedy wykonali by to inni

  Kiszczak każąc strzelać do górników uratował naród przed powtórzeniem się scenariusza znanego z kolejnych powstań - czyli masowej rzezi - do której parli tzw doradcy -czyli w istocie V kolumna żydowska

  Jak Pan zauważy, że na wschodzie mamy do czynienia nie z żadną Rosją tylko kolejną inkarnacją CCCP - będę mógł skonstatować, że zaczynamy się rozumieć. Sprawa umoczenia w Smoleńsk dla mnie zamyka sprawę intencji tzw Rosji. Zrozumiał to min śp Andrzej Lepper, wcześniej dążący do kontaktów ze wschodem - po Smoleńsku stracił wszelkie złudzenia. Nie byłby lepszej okazji do radykalnej poprawy stosunków, jak zaplanowana i uzgodniona wspólna wizyta Lecha Kaczyńskiego i gen Jaruzelskiego w Moskwie w maju 2010 na święto Zwycięstwa. Więc Sowieci dołożyli wszelkich starań by do niej nie doszło. Zamiast tego wykopano przepaść nie do zasypania. Intencjonalnie. O tym jest Smoleński Tryptyk - trzeba było przeczytać do końca.

  za 5* dziękuję
 • @Andrzej Tokarski 22:49:16
  Te czystki były pozorne mimo, że Jaruzelski usunął nawet swojego najlepszego przyjaciela - najlepszy przyjaciel był właśnie Żydem (?) -, który z tego powodu popełnił samobójstwo. Jednak na ważnych funkcjach i w służbach specjalnych zostali nadal żydowscy agenci.

  Historia, że Jaruzelski był podstawionym Żydem jest dość znana. Była znana jeszcze przed 1980r. oficerom spec.służb.

  "Jak Pan zauważy, że na wschodzie mamy do czynienia nie z żadną Rosją tylko kolejną inkarnacją CCCP" - tylko co oznacza CCCP?

  Jeśli CCCP oznacza ponowne rządy Żydów w Rosji, to taką możliwość wykluczam całkowicie.
  Niestety, jedno muszę przyznać, że do skutecznego odżydzenia Rosji jest jeszcze daleko - taka jest opinia niektórych rosyjskich wysokich oficerów wojskowych.

  "Sprawa umoczenia w Smoleńsk dla mnie zamyka sprawę intencji tzw Rosji. Zrozumiał to min śp Andrzej Lepper, wcześniej dążący do kontaktów ze wschodem - po Smoleńsku stracił wszelkie złudzenia. Nie byłby lepszej okazji do radykalnej poprawy stosunków, jak zaplanowana i uzgodniona wspólna wizyta Lecha Kaczyńskiego i gen Jaruzelskiego w Moskwie w maju 2010 na święto Zwycięstwa. Więc Sowieci dołożyli wszelkich starań by do niej nie doszło. Zamiast tego wykopano przepaść nie do zasypania. Intencjonalnie. O tym jest Smoleński Tryptyk - trzeba było przeczytać do końca."

  - to są niczym nie poparte niepoważne hipotezy, które stoją w jawnej sprzeczności do wyznaczonego IIIŻydo-RP kursu politycznego.
 • @Rzeczpospolita 00:02:02
  "- to są niczym nie poparte niepoważne hipotezy"

  - mam podobny stosunek do Pańskich dywagacji - zwłaszcza tych czołobitnych dotyczących tzw. Rosji

  dla mnie takie poglądy mogą mieć dwa źródła: agentura wpływu, albo: użyteczni idioci

  ponieważ stoją w jawnej i całkowitej sprzeczności z wszelkimi działaniami Rosji dotyczącymi wyjaśnienia "Smoleńska". Kaczyński nawet gdyby był garbatym diabłem - był urzędującym prezydentem. Więc ci, którzy go zamordowali, zamordowali również Pańskiego prezydenta. Ale jeżeli to do Pana nie dociera... to szkoda gadać
 • @Andrzej Tokarski 06:01:39
  Ani Kaczyński nigdy nie był moim prezydentem, ani IIIŻydo-RP nie jest moim państwem. Moim państwem jest Polska suwerenna - na razie nie istnieje.

  A jak Pan sobie wyobraża udział Rosji w wyjaśnieniu katastrofy Tu154M?
  Są trzy możliwości:

  a) zrobiła to Rosja, więc powinna się przyznać (?) - dla żydostwa byłaby to cymes gratka i w tym kierunku idą zresztą wszelkie insynuacje,

  b) zrobiło to USA, wtedy Rosja winna wskazać na USA (?) - byłby to czysty idiotyzm ze strony Rosji w chwili obecnej,

  c) był to wypadek - taką możliwość odrzucają w Żydo-PiS.

  A Pan jako poważny publicysta jaką drogę Rosji by zalecał w kwestii wyjaśnienia katastrofy?

  A mój stosunek do Rosji nie wynika z żadnych podpowiedzianych przez Żydów i Kościół fobii, z których Pan nie potrafi się wyzwolić (nie wyzbyć). Mój stosunek do Rosji jest wyłącznie pragmatyczny, jest rezultatem nacjonalistycznych przemyśleń i pogladów: https://programwps.wordpress.com/2016/05/15/dlaczego-nacjonalizm/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829