Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12153 komentarze

--- Piłsudski -druga strona lustra

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

--co my świętujemy ?? jaką niepodległość ??. II RP z tego co ja dzisiaj widzę to był zalążek państwa żydoskiego,które dzięki Piłsudskiemu, kosztem Narodów słowiańskich zrealizowało się w Palestynie.

Teren Polski był POLIGONEM , FORPOCZTĄ dla  budowy Izraela .  Logika mówi ,że jak OKUPANT Polski wynosi kogoś na ołtarze TO MUSI  TO BYĆ !!  żyd .

Jestem wnuczką Legionisty Piłsudskiego , nie znałam dziadka  , nie mogłam więc go zapytać -CZY WIEDZIAŁ dla KOGO WALCZYŁ ?!.

www.google.pl/search

www.1917.net.pl/node/2083

KOMENTARZE

 • -----w który miejscu ? pośród tych 2 potęg -znajdować się ma SŁOWIAŃSKA LECHIA ?.
  FAKTY BIBUŁY:

  Organizacja B’nai B’rith jest żydowską, nacjonalistyczną, syjonistyczną i masońską, a ze swej natury i celów całkowicie antychrześcijańską organizacją, której źródło stanowi mieszanina masońskiego rytu York i Odd Fellows. Założona została w 1848 roku w Nowym Jorku i przyjęła wzór wolnomularski, symbole masońskie, rytuały, stopnie oraz sposób prowadzenia działalności. Jak wskazuje na to wiele autorów, w tym ks. prof. Michał Poradowski, celem organizacji jest jednoczenie środowiska żydowskiego i tworzenie warunków do politycznej, gospodarczej i religijnej dominacji nad światem w ramach budowania tzw. Nowego Światowego Porządku (New World Order). Tak jak wiele oficjalnie działających organizacji masońskich, tak i B’nai B’rith uczestniczy w spektakularnych akcjach charytatywnych mających stanowić rodzaj medialnej zasłony dymnej.

  Loża B’nai B’rith w niepodległej Polsce uregulowała swoją oficjalną działalność w 1923 roku, lecz wszystkie 11 lóż masońskich zostało zdelegalizowanych przez Prezydenta Rzeczyposplitej, Ignacego Mościckiego, dekretem z dnia 22 listopada 1938 roku.

  W Polsce organizacja o nazwie “Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith reaktywowała swoją działalność 9 września 2007 po prawie 70 latach oficjalnej nieobecności. W uroczystości reaktywacyjnej w Warszawie wziął udział m.in. prezydent B’nai B’rith International Moishe Smith. Po uroczystości nastąpiło spotkanie ambasadora USA w Warszawie, Victora Ashe z szefami organizacji. W krótkim komunikacie Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie, zamieszczonym na stronie internetowej Ambasady, stwierdzono, iż: “9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności.”

  Specjalny list wyrażający radość z reaktywacji organizacji i z gorącymi życzeniami przesłała kancelaria Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, której sekretarzem była pani Ewa Juńczyk-Ziomecka, obecny konsul w Nowym Jorku, znana z wielu filosemickich poczynań. Jest ona członkiem walczącej z patriotyzmem polskim i ideami narodowymi państwa polskiego organizacji “Otwarta Rzeczpospolita” oraz członkiem stowarzyszenia “Żydowski Instytut Historyczny”. Przez wielu obserwatorów określana była jako “zły duch kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego”.

  Propagandowym i medialnym ramieniem organizacji B’nai B’rith jest “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti Defamation League – ADL) – skrajnie antykatolicka organizacja żydowska, której celem jest judaizacja społeczeństw chrześcijańskich, osłabianie wiary katolickiej i wpływów Kościoła oraz tropienie tzw. antysemityzmu, a nawet podgrzewanie nastrojów do jego pobudzania. Organizacja ta została założona w Nowym Jorku w 1913 roku jako “The Anti–Defamation League of B’nai of B’nai B’rith“, co wskazywało wyraźnie na założyciela – właśnie masońską organizację “The Independent Order ofof B’nai B’rith“. Po pewnym czasie dla celów propagandowych zrezygnowano z drugiego członu nazwy.

  Dnia 26 maja 2010 r. metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz odebrał Międzyreligijną Nagrodę im. Kardynała Augustyna Bea, ustanowioną przez ADL.

  Kardynał Augustyn Bea był niemieckim jezuitą, który w zasadniczy sposób przyczynił się do rewolucyjnych zmian dokonanych podczas Soboru Watykańskiego II. Razem z żydowskim historykiem, Jules Isaac, był autorem deklaracji Nostra Aetate, przekreślającej całą 2000-letnią tradycję Kościoła. “Deklarcja o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich Nostra aetate” stała się narzędziem judaizacji Kościoła katolickiego, co czynione było w okresie posoborowym w ramach “dialogu” ekumenicznego i międzyreligijnego, a szczególnie dialogu katolicko-żydowskiego.

  Rola kardynała Bea określona została przez arcybiskupa Marcela Lefebvre’a jako “narzędzie zdrady”. Kardynał Bea kontaktował się bezpośrednio z masońskim lożami w Nowym Jorku i Waszyngtonie, szczególnie z żydowską masonerią B’nai-Brith.

  Kardynał Stanisław Dziwisz był sekretarzem najbardziej rewolucyjnego w historii Kościoła papieża – Jana Pawła II, który w ciągu swojego długiego pontyfikatu znacznie osłabił Kościół, szczególnie w zakresie propagowania fałszywej tezy “wolności religijnej”. Tak jak papież Jan Paweł II cieszył się medialnym przychylnym rozgłosem, nadawanym przez liberalne, żydowskie bądź filosemickie media światowe, tak i kard. Dziwisz otrzymuje nagrody i wyróżnienia od wrogów Kościoła. W swojej diecezji oraz poprzez wpływy w całym Kościele w Polsce, kard. Dziwisz chroni również b. tajnych współpracowników komunistycznego reżimu, działających w Kościele. Wspiera też liberalnych polityków.

  Ks. bp. Stanisław Dziwisz, nie mający żadnego doświadczenia w zakresie kierowania diecezją, został arcybiskupem jednej z najważniejszych archidiecezji, a następnie otrzymał nominację kardynalską od papieża Benedykta XVI, który tym sposobem zastosował stary watykański zwyczaj „degradacji poprzez promocję” (promoveatur ut amoveatur), celem pozbycia się z Watykanu osób mogących stanowić utrudnienie w procesie rewitalizacji Kościoła.

  Kościół katolicki od wieków przestrzegał wiernych przed jakimikolkwiek kontaktami z lożami masońskimi, a każdy kto je wspomagał lub zostawał ich członkiem, był automatycznie ekskomunikowany. Już w 1738 roku roku papież Klemens XII wydał Konstytucję Apostolską, w której uznaje masonerię za herezję i zobowiązuje biskupów do traktowania jej członków jako podejrzanych o herezję. Z uwagi na niezwykłą ważność zagadnienia, rozbudowę masonerii oraz napływających i ujawnianych faktów desktrukcyjnej jej działalności, wielu kolejnych papieży zajmowało się zagadnieniami masonerii przestrzegając i nakładając karę ekskomuniki na wiernych wchodzących w jej struktury.

  Pomimo wielu prób zniesienia bądź łagodzenia obowiązujących kar, podejmowanych przez zarażonych modernizmem posoborowych hierarchów, do dnia dzisiejszego obowiązuje w Kościele kara ekskomuniki. Wyrażone zostało to i potwierdzone przez Prefekta Kongregacji Nauki Wiary kard. Józefa Ratzingera, który dnia 26 listopada 1983 roku ogłosił deklarację o stowarzyszeniach masońskich Quaesitum est: de associationibus massonicis.

  Tym samym każdy kto przyczynia się do publicznego uwiarygadniania i promowania masońskich organizacji, również poprzez przyjmowanie ich odznaczeń i zaszczytów, stawia się poza Kościołem podpadając pod ekskomunikę excommunicatio latae sententiae.  CZYTAJ RÓWNIEŻ:

  Zacieśnia się atak na Polskę: reaktywowano polski oddział żydowskiej loży masońskiej Bnai Brith
  więcej tekstów o żydowskiej loży masońskiej B’nai B’rith

  Tags: bnai-brith, freemasonry, II RP, III RP, jewish control, kaczynski, vaticanum2

  Drukuj Drukuj

  Zgłoś błąd na stronie  ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
  Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=71616 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


  Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


  Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


  UWAGI, KOMENTARZE:

  Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
  Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]
  
 • ------ z jakiego to powodu !? dzisiaj świętują ??-KOMU DZIĘKUJĄ ??.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1690279,11-listopada-otwarcie-Swiatyni-Opatrznosci-Bozej-Ponad-200-lat-staran
 • Bardzo trafne spostrzeżenie.
  Rządzący żydzi nie celebrują nikogo kto im nie służył.
  A Piłsudskiego i np JPII celebrują zawzięcie.

  To jednoznacznie pokazuje ich rolę w budowie państwa żydowskiego na terenie Polski.
 • TV Israeli
  https://www.youtube.com/watch?v=HytrKvXGljc
 • --co my świętujemy ?? jaką niepodległość ??.
  Dobre pytanie w chwili prawnego działania legalnnej izolacji Polaków od Nieba i Ziemi GRUBYMI KRESKAMI:
  Kr. Bieruta Dekret - od polskiej ziemi, Kr. Mazowieckiego - od przemysłu, Kr. - 3 parzysta w konstytucji od naturalnej równowagi natury.)
  http://1.bp.blogspot.com/-hhYEfzHK8x0/Txk8X5teX7I/AAAAAAAAAdU/btJx7ffsysc/s400/Polak%2BW%25C4%2599gier.JPG
  Kwantowa Demokracja

  Wykres w cieniu Kwantowej Demokracji pokazuje czas 2012 roku i dokładne miejsce rozbicia, całej polskiej demokracji sterowanej przez polityków w pasie przestrzeni wyznaczonym pomiędzy dwoma grubymi kreskami…….

  Polska Kwantowa Demokracja woła: - 1. Najwyższy czas przerywać polityczne zerowanie polskiej demokracji i pozwolić jej na szybowanie w górę, bez balastu politycznego bałaganu w celu osiągnięcia 100% najwyższego pułapu demokracji. - 2. Ustanowić wreszcie czwartą władzę Naród o systemowej strukturze rozwoju wielkiej kultury demokracji. …..Ostrzeżenie!!! ……Przyczyną zbliżającej się wielkiej katastrofy dla Polaków w 2012 roku jest początkowy błąd techniczny zaklejenia demokracji polityką, oraz przewlekła sztuczna zwłoka naprawienia błędu (przez oddzielenie na stałe demokracji od polityki w celu samodzielnego działania czwartej najwyższej władzy narodu bez politycznych obciążeń). Wstrzymywanie, rozłączenia polityki od demokracji uważam za celowe i w złej wierze …………………..Jerzy Dobrowolski Warszawa dnia 5 lutego 2012 rok.
  http://nwsn.neon24.pl/post/51481,czas-sterowac-w-gore-na-pulap-100
 • @kfakfa 11:15:59
  --znam to ! od dawna. Nie ma co się epatować.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031