Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12153 komentarze

----ZWIEDZENIE !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---PAMIĘTAJCIE !!! Polacy -wszystkie oficjalne tzw rządowe nadania ,uroczystości, bohaterzy itp w dzisiejszej Polsce są ANTY POLSKIE , ANTY SŁOWIAŃSKIE. Każda osoba wyniesiona na piedestał przez rządy od 1989r TO GWÓZDZ do TRUMNY Polski.

Xellos 6 listopada 2016 at 03:06 · Odpowiedz Mandela to psikus szykują wam o wiele większy EFEKT… ZWIEDZENIA…. jak wiadomo 20 listopada jest „Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata” i nie wnikając w jej podbudowę liturgiczną można założyć iż to jest ŚWIĘTO NA CZEŚĆ CHRYSTUSA (tego z krzyża) wiadomym też jest nie od dziś iż w Polsce od lat prowadzony jest proces WYNIESIENIA Chrystusa do rangi króla Polski…. Proces zapoczątkowany wizjami R Celakówny jaki już pochłonął życia kilku księży ZAMORDOWANYCH by nie doszedł on do skutku…. wiadomym tez jest iż OSTATNIEGO DNIA kilkuletniego okienka Ku Klux Vaticanum w postaci lokalnej delegatury czerwonych mycek na polin postanowił nieoczekiwanie UKORONOWAĆ takim zaszczytem JEZUSA obchody mają wyglądać tak iż W SOBOTĘ rabini kościoła katolickiego WYNIOSĄ JEZUSA do rangi KRÓLA POLIN a następnego dnia BYTOWI WYNIESIONEMU PRZEZ ów kler w SOBOTĘ katolicy ZŁOŻĄ POKŁON I ŚLUBOWANIE WIERNOŚCI I PODDAŃSTWA…. czyli PODOBNE ŚLUBY JAKIE SĄ SKŁADANE poprzez OBRZEZANIE … MYK ZWANY ZWIEDZENIEM tkwi w tym iż owi sataniści pod przywództwem swojego fuhrera ksywa estradowa (prymas) polak [celowo tak nazwanego ŻEBY PRZEKLĘCI TYM RYTUAŁEM KABALISTYCZNYM BYLI WSZELCY POLACY] WYNIOSĄ W SOBOTĘ DO GODNOŚCI KRÓLA Polski NIE CHRYSTUSA ALE JEGO WROGA ANTYCHRYSTA (maschiacha) znanego jako józef, jozue czy ów jezus)… i TO TEMU DEMONICZNEMU BYTOWI ZWIEDZIONY LUD MA ZŁOŻYĆ W NIEDZIELĘ POKŁON…. [ NAIWNIE MYŚLĄC IŻ SKŁADA GO CHRYSTUSOWI ] DEMONOWI ZNANEMU TEŻ JAKO JEHOWA….. temu samemu UPADŁEMU ANIOŁOWI jaki zawzięcie przy pomocy żydów WYMORDOWYWAŁ WSZELKIE CHRZEŚCIJAŃSKIE LUDY Bliskiego Wschodu wszystko oczywiście polane PATRIOTYCZNYM SOSEM i ględzeniem o SPEŁNIENIU TAK żądań podanych w wizji Rozalii…. I radziłbym to ostrzeżenie i POTRAKTOWAĆ POWAŻNIE jak i za ŻADNE SKARBY ŚWIATA NIE WZIĄĆ UDZIAŁU W TEJ ŻYDAMI CAPIĄCYM SATANISTYCZNEJ CZARNEJ MSZY…. bo to będzie równoznaczne z PODNIESIENIEM RĘKI NA CHRYSTUSA czyli WYSTĘPEK PRZECIWKO SŁOWU czyli stanięcie wespół ze swoimi starszymi braćmi w zwyrodnialstwie w kolejce do piekła już bez JAKIEJKOLWIEK SZANSY NA WYJŚCIE. IM TO PISANE, WAM TO SZYKUJĄ Z ZAWIŚCI i NIENAWIŚCI DO POLAKÓW Rodriguez55

images82.fotosik.pl/135/b266514a8909fee2.jpg

 

KOMENTARZE

  • "walka duchowa"
    https://www.youtube.com/watch?v=ehV2JNULhTY
  • -----
    http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/szef-kampanii-clinton-uczestniczy-w-satanistycznych-rytualach-501.html

    -----ZASTANÓWCIE się nad słowami/ pomińcie opakowanie /KANIBALIZM / SATANIZM.

    https://www.youtube.com/watch?v=3apIiZld6g8

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031