Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12153 komentarze

---PRZEGRALIŚMY Polskę ??

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

----fragment z książki i cennej i DRAMATYCZNEJ !. RELIGIA ! PONAD WSZYSTKO . W trosce o Watykan , papieży ROZMYWAŁA i ROZMYWA się Polska !. Autor książki nie przewidział,że za kilkadziesiąt lat papież żydów całować będzie po rękach.

----------------------------------

Gdyby  Autor książki rozumiał jeszcze ,że WATYKAŃSKA  SYNAGOGA SZATANA   jego Ojczyznę LECHIĘ doprowadziła do upadku , a jego rodaków / RÓD ,ROD / do nędzy ! ech..........Ale niestety nie rozumiał.

Dzisiaj  jest podobnie. Polacy nie rozumieją ,że już są tylko katolkami BEZ ZIEMI !. No prawie bez. Właśnie komornicy licytują  chłopom ziemię  ZA  NIESPŁACONE DŁUGI /maszyny i inne środki produkcji/ .ZWROT  DOPŁAT UNIJNYCH !!! AGR  uruchomiła windykację . EMBARGO nałożone na Rosję zadziałało.

Kościół  z żydami uruchomili KOMISJĘ MAJĄTKOWĄ KOŚCIELNĄ itd. A Polacy ?? jakby mózgi mieli zlasowane!.

---------------------------------------------

I Żydzi przed przyjściem Zbawiciela. Aby się wyzwolić z pod jarzma czwartego najeźdźcy trzeba dobrze poznać Żydów i ich historię. Żydów powołał Pan Bóg na wiele wieków przed Chrystusem Panem, i uczynił „narodem wybranym”. Wy­branie polegało na tym, iż Żydzi mieli być na ziemi tym jedynym narodem, który miał przechowywać wiarę w prawdziwego Boga, i przygotować ludzkość na przyjś­cie Zbawiciela. „Wybranemu narodowi” posyłał Pan Bóg świętych mężów, proroków, królów i kapłanów, którzy otrzymywa­ne od Boga prawdy zapisywali w świętych Księgach Sta-Tego Testamentu. Naród żydowski w planach Bożych miał być, jakgdy-by szlachetną szkółką ludzką wśród dzikości pogaństwa; miał być urodzajną glebą, z której wyrośnie Mesjasz, a Mesjaszem tym, czyli oczekiwanym przez grzeszną ludzkość Bogiem – Człowiekiem, był Jezus Chrystus. Żydzi jednak już w tych prastarych czasach, otrzymu­jąc na każdym kroku od Boga rozmaite dobrodziejstwa, lekceważyli prawa Boskie, a w momencie, kiedy im Bóg dyktował przez Mojżesza na górze Synaj Dziesięcioro Bożego Przykazania, bezwstydnie i bluźnierczo ulepili u «stóp góry, złotego cielca i poczęli naokoło niego tańczyć, czcząc złoto, jako swego boga i cel ostateczny. Karał ich Bóg surowo za to sprzeniewierzenie i za ich. nikczemny charakter. Oddawał w niewolę, burzył im. świątynie. Chwilowo, pod wpływem kary Bożej Żydzi się nawra­cali, ale poprawa była nieszczera; niebawem znów powra­cali do swoich występków. „Odrzucę was… I dam was na urąganie wiekuiste i na sromotę wiecz­ną, która nigdy nie będzie zapomniana”. (Jeremiasz-23, 30) Taką straszliwą karą napiętnował Bóg sprzeniewier-czego Izraela. Wszelako Bóg wypełnił to co zapowiedział przez Pro­roków. W noc Bożego Narodzenia, przyszedł na ziemię-Mesjasz, Zbawiciel ludzkości. W stajni Betleemskiej narodziło się z Matki – Dziewicy Dziecię Boże, Pan nasz i Bóg, Jezus Chrystus.

 

-----powyższy tekst, to fragment książki--krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/stanislaw-tworkowski-polska-bez-zydow/

 

--GDZIE LEŻY  PRAWDA i problem o który rozbiła się LECHIA a teraz Polska ?  może tu ?.

 

ligaswiata.blogspot.de/2016/04/mieszko-i-czowiek-ktory-sprzeda-lechie.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Jak zwykle 5*
  Poczekam na żydo-katolików, gdy ruszą w obronie żydo-katolickiego Kościoła.
 • @Autor
  kiedyś, jeszcze na salonie24 nazywałem gościa "inżynier Pieprzysz" - sugerowałem też by mniej wymachiwał krzyżem - bo mu on przesłania pole widzenia. Nie umniejsza to jego zasług w badaniu sprawy tzw "zamachu smoleńskiego"

  w spr. 1050 lat okupacji można też zajrzeć tu:
  http://att.neon24.pl/post/131199,podziekowanie-i-pelna-wersja-miecza

  5*
 • @Rzeczpospolita 12:23:56
  Tego akurat bronił nie będę, ale katolickiego zawsze. Mam na myśli Kościół przez duże "K".

  Serdeczności.
 • @Andrzej Tokarski 13:49:42
  Dziękuję za link i przypomnienie tematu. Muszę to przemyśleć.
 • @ Autorka
  5* za wpis. Mam nadzieję, że to się nie spełni.

  Pozdrawiam.
 • -----rosnę ::)))
  -dziękuję .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031