Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12153 komentarze

------ no i mamy !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

--1050 lat chrześcijaństwa -już ?! 1000 lat żydów w Polsce . Wychodzi na to ,że !!. Polskę zawdzięczamy / kulturze żydoskiej /.

----- bo gdyby LECHIA / Polska miała JAK UDOWODNIŁ TO w swojej książce Janusz Bieszk  SŁOWIAŃSCY KRÓLOWIE LECHII -- 10, 700 lat  to ???? już byłby problem !.

Przybłędy z pustyni  przygarnięci przez  wspaniałomyślny  lud SŁOWIAŃSKI  , STOPY MAJĄ CAŁOWAĆ  !! swoim dobroczyńcom.

A tymczasem ! ŻMIJOWE PLEMIĘ  cechami , których Slowianie NIE POSIADALI !! - tj  ZDRADA , KNOWANIE, MATACZENIE, PODSTĘP, OSZUSTWO, KŁAMSTWO , KRZYWOPRZYSIĘSTWO, MORDERSTWO  itd .

Zdobyli przewagę nad  WŁAŚCICIELAMI  SŁOWIAŃSKIEJ ZIEMI -rdzennymi mieszkańcami Słowianami. I dzisiaj wspierani WATYKAŃSKĄ SYNAGOGĄ SZATANA -- PODNOSZĄ ŁEB ! i mają czelność mówić :

  ------  my żydzi  mamy takie samo  prawo do Polski  jak Polacy ]........w domyśle należy  czytać ......

1000 lat jesteśmy u was -wy w 1050r  NA DRZEWACH SIEDZIELIŚCIE !! TO MY żydzi utworzyliśmy wam POLIN [ tu spocznij ] .

Za niedługo okaże  się  jednak ,że MOSZKO 1 to ten król co to -PAŃSTWOWOŚĆ  wdrożył w dzikie pola pogan.

ksiazki.onet.pl/szczepan-twardoch-nie-mamy-pojecia-czym-jestesmy-wywiad/v7v8lp

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czyż nie zastanawia Was Polacy ta religijność wszystkich NIErządów od 1989r . Te msze do boga jahwe i izraela ??.

Nie smutno Wam Polacy , gdy widzicie LUD SŁOWIAŃSKI  zgarbiony , zharowany składajacy dziękczynienie dożynkowe MIĘTKIM , OBLEŚNYM ,SPEDALONYM Paulinom ?!.

KOMISJA  MAJĄTKOWA  KOŚCIELNA  , która  wzięła  wespłzespół z KOMISJĄ WYZNANIOWĄ ŻYDOSKĄ !!  za darmo i jak swoje ! HISTORYCZNE  OBIEKTY Narodu SOŁWIAŃSKIEGO polskiego ! działa bez rozgłosu , cichutko jakby jej nie było .

wiadomosci.onet.pl/krakow/klony-komisji-majatkowej-miliony-dla-gmin-zydowskich/gqgng

-----jak to się stało ? że nagle jesteśmy ukochanymi młodszymi braćmi w wierze ?!.

BO GDYBY !!! przedarło się do WIEDZY ,ŚWIADOMOŚCI Polaków ,że :::::  JESTEŚMY LECHITAMI z historią sięgającą  10 tyś 700 lat  to i modlitw do jahwe może  już by nie było ! . A może  FRANKOWICZE /młode rodziny polskie / ROZEBRAŁY BY SYNAGOGI zwane kościołami ! i domy na tych parcelach, z tych rozebranych cegieł by pobudowali .

----------------------------------------SYMBIOZA tymczasem panuje ! JEZUICI  całują po rękach rabinów , ci pilnują coby ROTSZYLDY nie sprzeniewierzyły KASY WATYKANU . Wespół-zespół NWO wprowadzają ,jedną religię dla całego świata !.

Ino patrzeć jak Chińczycy staną się chrześcijanami co to do boga jahwe i izraela modlić się będą.  Lepiej nie dożyć przyszłości, w której  CHIŃSKA  KATOLICKA / CHRZEŚCIJAŃSKA wdzięczna  ARMIA   OSTATECZNIE zaleje ziemię CELEM - rozsiwania  miłości . JARMUŁKA / PIUSKA  na  skośnookiej głowie będzie ukorowaniem tej miłości , a jej zasięg  otuli wszystkie ludy cennonośnych ziem i oceanów AZJI.

 

--------------------------------ODMIENIĆ OBLICZE TEJ ZIEMI -JP2

q3qeqqe : Jezus drogi! Co się dzieje z tym krajem? Kto tu rządzi? Jak może istnieć jakaś komisja, od której decyzji nie można się odwołać? Kto to uchwalił? Dlaczego to uchwalił? Kto wyraził na to zgodę? Boże drogi!!! Polska została ogołocona z przemysłu sprzedanego za groszę, z majątku, który przekazała KK, teraz się okazuje, że istnieją inne takie "komisje". Ludzie są wywalani z domów przez banki, odwrócone hipoteki! Co z nami będzie? Czy musimy ostrzyć kosy i sami się bronić, skoro władza nas zdradziła i sprzedała? zwiń zwiń 16 maja 14 00:03 | ocena: 98% | odpowiedzi: 14

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031