Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12134 komentarze

-----POGROM KIELECKI --

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---- ile strumyczków , stróżek,potoków , rzeczek i rzek potrzeba,aby powstało jezioro ? , tyle POGROMÓW potrzeba było aby ZAWŁADNĄĆ ŚWIATEM .

---przypadkiem natknękłam się na zeznania człowieka ,który w dzieciństwie był zaczynem dla tzw.POGROMU KIELECKIEGO. Nigdy nie mogłam zrozumieć tego pogromu tzn JAK BYŁ ON MOŻLIWY. Urodzilam się daleko po wojnie , z dzieciństwa pamiętam jednak strach starszych ludzi  . Sadzano mnie na parapecie , abym dała znać gdy ktoś obcy zbliżać się będzie do domu. Pamiętam szepty starszych , płacz i ich  bezślilność . Pamiętam też mój bunt w stosunku do mamy . Nie chciala iść do urzędu aby coś tam załatwić. Niezmiennie odpowiadała : dziecko ! po co tam pójdę ,przecież tam są SAMI ŻYDZI.

www.youtube.com/watch

-------------------------------zna  ktoś ten raport ??

piotrbein.wordpress.com/2012/11/30/raport-szarego-o-pogromie-w-kielcach/

Jak to było możliwe , że w Polsce powojennej władzę całkowicie przejęli żydzi, którzy rzekomo zostali  całkowicie wymordowani. Jak to możliwe, że Polacy powojenni bali się głośno wyrażać jakiekolwiek opinie.

--------------------------------------------------------------------------------

 PLAN ! przejęcia władzy nad światem , właśnie się urzeczywistnia -ile wcześniej został napisany ???.

wolna-polska.pl/reka-w-reke-z-hitlerem/illuminati-wynajeli-hitlera-by-rozpoczal-ii-wojne-swiatowa

---strumyczki,rzeczki  itd -miały utworzyć jezioro - czyli IZRAEL -KREW wszystkich Narodów  płynęła dla tego celu.

www.wos.net.pl/izrael-powstanie-izraela.html

 ---------------------------------------EPILOG

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

 • jak znika chazar i się pojawia ?
  10 dni przed atakiem Adolfa i Niemiec na CCCP - chazar-ejczycy w ilości ok. trzech milionów siedemset tysięcy łbów zostało ewakuowanych przez NKWD .
  Potem trafili do armii zbaw polskie -Andersa. Do Polski w 1944,a także "Mostem Powietrznym " i premierowi zbaw polskie - Izak Dickman.
 • Pogrom kielecki nie był buntem Polaków przeciwko władzy zYDÓW lecz popędzaniem Aliji z ZSRR do Palestyny przez bermanowców
  Front na Wiśle w Warszawie zatrzymany został na prawie pół roku by alianci zajęli swoje strefy i można było wesprzeć kolonizacje pod protektoratem Piłsudskiego (za co miał honorową wartę hitlerowską w krypcie na Wawelu), wywiezienie kiklkudzieesięciu tysięcy Żydow z Litwy (po zajęciu Litwy przez ZSRR do dalekowschodnich granic jako obywateli z fałszywymi paszportami japońskimi) i dezerterów Andersa wprowadzonych bezpośrednio do Palestyny. Zdecydowano, że po fiasku eksperymentu hitlerowskiego selekc ji "zdolnych do odnowy żydowstwa" i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt" spowodowanego klęską gen Rommla i kiepską oceną "zdolności" sonderkomand, policji gett, funkcyjnych żydowskich i Judenratow nie można odwlekać utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie oczekiwaniem na wynik ewentualnej wojny SRR z USA o Palestynę (po względnie łatwym opanowaniem całej Europy) i utworzono tranzytow demoludy oraz neutralną Austrię do której trzeba było popędzać kandydatów na nowohebrajczyków pogromem kieleckim. Po utworzeniu państwa żydowskiego przez ONZ na wniosek Gromyki w 1948r zwolniono z obozów "uchodzców z za żelaznej kurtyny 200 tysięcy takich, którzy wyżej cenili diety obozowe od dalszej aliji
  Pogrom musieli wykonywać sami bermanowcy gdyż jeszcze nie wykształcili sobie moczarowców
 • @kfakfa 11:23:39
  ----dziękuję za wyjaśnienie.
 • @telewidzacy 12:23:04
  Dziękuję za ważny komentarz. Świat ,Polacy ,zwłaszcza młode pokolenie nie wie ,o powojennych żydach . Opinia publiczna myśli,że oni wszyscy zginęli.

  Ps. dodam,że starsza Pani znajoma jako małe dziecko ,wracała z Polakami pociągiem z zesłania z Kazachstanu, na granicach Polski przejęli ich kolejarze żydzi. Polska ! już w tym czasie 1946r była w ich łapach.
  Znam bardzo bogatych ludzi, niedawno okazało się ,że są żydami. Dziadek rodziny był kolejarzem, który w czasie wojny TRANSPORTOWAŁ ŻYDÓW do Auschwitz.I to ! też było możliwe.
 • 4 głos mój
  przeczytałem i krew mnie nie zalala.
  Nowa jakość?
 • @WandalVeni 04:45:10
  -- ::)) wielokrotnie popełniałam teksty , które pisałam kilka godzin , ale ! po naciśnięciu klawisza ZNIKAŁY. Trwa to ok 3 lat .Pisuję tylko na neonie / przyzwyczaiłam się /. Stan zniechęcenia mojego- osiągnięto.

  Ps. niewidzialna ręka potrafi nawet LINKI mi usuwać z już opublikowanych postów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031