Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12153 komentarze

---UWAGA !!! UWAGA !! UWAGA !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

----PRZECZYTAJCIE PROSZĘ !! DO KOŃCA !!! ---czy z tym tekstem przyjdzie do nas ludzi WOLNOŚĆ ?. Słowianie mają historyczną rolę do odegrania .

ligaswiata.blogspot.de/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

KOMENTARZE

 • Autorka
  Tekst jest zbyt prawdziwy, aby wszyscy zechcieli dopuścić ów do swojej świadomości. Poza tym zostanie on odebrany jako dezawuujący wiarę katolicką, co będzie błędem.
  Żyjemy w świecie złudzeń, a stan niewolniczy także Polacy mają już w genach i wolą usiąść z pampersem za kasą w Lidlu niż zrobić porządek w kraju. Jednak, aby przeprowadzić zmiany, nie posiadamy ani ludzi, ani też potencjału. Jesteśmy skazani na Babel i chyba marnym pocieszeniem jest fakt, że dotyczy to nie tylko nas, Polaków.
 • @Jinks 10:54:52
  Prawda jest dla nas bardziej smutniejsza , właściwie nie mamy jako ludzie żadnego wpływu na wydarzenia.
  Jesteśmy w pełni kontrolowani przez ,,przezroczystą niewidzialną siłę,,.
  To ona kreuje wszystkie zdarzenia , ma pełną kontrolę nad naszym ciałem i umysłem.
  Nie wiem ..jesteśmy rodzajem biologicznej gry Bogów.
  Tak dano mi to poznać ... powiedziano mi ...cokolwiek powiesz i tak ci nikt nie uwierzy .
  Ponoć jesteśmy bardzo głupimi stworzeniami .. każdy kit nam wcisną .
 • @fabi 11:30:38
  To samo chyba stwierdziłem, pisząc że jesteśmy skazani na Babel.

  Pozdrawiam!
 • --------TU !!! WAŻNA SPRAWA art. rozszerzający TEMAT !!
  ---CZARNA SZLACHTA niby skąd się wzięła ??

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/06/benjamin-fulford-peny-raport-20.html
 • @Jinks 10:54:52
  Musi być jakieś wyjście.


  pozdr:)
 • @Zorion 18:24:56
  Nie ma!
 • @Jinks 20:12:28
  Chyba, że zdamy się na prognozy O. Klimuszko
 • Nie bądźcie naiwni : okupant promuje kolejny garnitur fałszywych obrońców
  Okupant zastawia zasadzki na Polaków z pomocą aktorów zmieniajacych wcielenia i nazwiska a naiwni uczestniczą w promowaniu Jabłonowskiego-Orszańskiego-Kociuby w jednej osobie, który wkradł się do środowisk tzw. narodowych i podpuszczał ich na okupanta. Wiadomy cel: spenetrować środowisko, zastraszyć, uniemożliwić dalszą działalność.

  Polski Ruch Oporu nie miał i nie ma i nie chce mieć nic wspólnego z kolejnym garniturem fałszywych obrońców promowanych przez służby okupanta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Oto treść naszego wystapienia do "prokuratorów" okupanta, którzy odpowiadają ze brutalną akcję ABW przeciw mojej siostrze Teresie z domu Znyk, z Polskiego Ruchu Oporu, który również miał na neonie bloga LOWPOPRO, cieszącego się dużą popularnością a który to blog z nakazu Opary i jego oficerów prowadzących został zlikwidowany.
  Cytat:
  "W związku z bezprawnym i bezpodstawnym atakiem terrorystycznym, napadem na obrończynię Narodu Polskiego i Polski, przedstawicielkę Polskiego Ruchu Oporu, osobę wolną Teresę z domu Znyk, zamachem dokonanym na zlecenie Panów prokuratorów, w dniu 07.06.2016r. na terenie prywatnej posesji położonej w woj. świętokrzyskim, należącej do znanej polskiej zielarki, Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy protest, oburzenie i domaga się oficjalnych przeprosin w mediach ogólnopolskich, które okrzyknęły tę akcję jako sukces ABW a fakty wskazują, że była to perfidnie zaplanowana z Waszej strony prowokacja, z udziałem m.in Waszych agentów, którzy przed Narodem Polskim odgrywali rolę jego obrońców.

  Akcja terroryzowania bezbronnych działaczy wyrażających troskę o los i przyszłość Narodu Polskiego w jego Ojczyźnie jest wielkim skandalem międzynarodowym a służby ABW jako organizacja terrorystyczna powinny zostać niezwłocznie rozwiązane.

  Ten bandycki napad kilkunastu osób, podległych Wam służb, na osoby przypadkowo znajdujące się na terenie dwóch sąsiednich prywatnych posesji, z czego tylko na jedną z posesji, na posesję zielarki był prokuratorski nakaz przeszukania, wskazuje jednoznacznie na złamanie nie tylko praw ludzkich i obywatelskich ale na działania bez zezwolenia prokuratora, na działania bezprawne.

  Nagłe wtargnięcie w dniu 07.06.2016r. o godzinie 9.00 przez płot kilkunastu osób w kominiarkach i w pełnych uzbrojeniu, przystawienie broni do brzucha, komenda : „Na glebę !!! “, skucie kajdankami, przetrzymywanie 8 godzin, aż do godziny 17.00, bez picia i jedzenia, bez dostępu do toalety, z groźbą użycia broni palnej, kradzież telefonów, laptopów, dysków ( dwa dyski zawierające materiały do ksiązki na temat ziołolecznictwa nieobecnej w tym dniu właścicielki posesji ), wymuszanie podpisywania protokułów ABW, nawet przez byłego właściciela działek dopełnia obraz bezprawia i kompromituje Panów prokuratorów jak też służby Wam podległe.

  http://www.rmf24.pl/fakty/news-wielka-operacja-abw-zatrzymano-mezczyzn-ktorzy-planowali-zam,nId,2216285

  Polski Ruch Oporu domaga się zwrotu bezprawnie zagrabionego mienia, które stanowi własność naszych organizacji:

  nowy laptop,

  aparat fotograficzny,

  kolekcję USB Stick zawierającą materiały i dokumenty naszych organizacji jak też prywatne zdjęcia rodzinne jej prezes

  Notatnika zawierającego wykaz numerów telefonów i hasła dostępu na pocztę internetową, bloga oraz do konta bankowego Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”oraz do konta prywatnego jej prezes pn. “TERESA WOJDA”

  oraz mienia prywatnego właścicielki posesji :

  dwa dyski z opracowaniami o ziołolecznictwie do wydania książki.

  Wyżej wymienione przedmioty i zawarte w nich dane zostały zagarnięte , wbrew sprzeciwom jej posiadaczki, Teresy z domu Znyk, podczas tej ogólnopolskiej akcji skierowanej przeciwko osobom z tzw. ruchu narodowego, pod rzekomym pretekstem poszukiwania broni, środków wybuchowych.

  Dla ułatwienia pracy pracownikom służb specjalnych podległym panom prokuratorom Polski Ruch Oporu oświadcza, że w swojej ponad 5–letniej działalności zawsze występował i występuje o pokojowe odsunięcie od władzy uzurpatorów nie posiadających legitymacji Suwerena – Narodu Polskiego do prawa sprawowania władzy i zajmowania stanowisk w instytucjach, które symulują instytucje państwowe i kościelne a zarejestrowane są jako prywatne firmy handlowe w UPIK w Waszyngtonie.

  Prezes wielce zasłużonego dla polskiej kultury narodowej Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, współtwórczyni Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi, Polskiego Ruchu Oporu, organizacji bezkompromisowo, społecznie broniących Naród Polski przed zagrożeniami zsyłanymi przez uzurpatorskie władze wszelkich szczebli w Polsce, zasługuje na najwyższe uznanie i słowa wdzięczności a nie na tak haniebne, brutalne potraktowanie !

  Jako osoby uwolnione 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suwereni sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznajemy Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !

  Nie posiadacie legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego ! Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne ! Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski ! Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !

  Żądamy niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” – najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.

  Panowie prokuratorzy odpowiadacie prywatnie, wraz z pomocnikami, swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone osobom naturalnym, mieszkańcom Łowicza i okolic a także za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce, w tym obrończyniom Narodu Polskiego i Ludzkości; Teresie z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

  Suweren-Naród Polski pozbawia Was praw obywatelskich ! Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytorium Polski !

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze  Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk Pierwszy Polski Sąd Prawa Zwyczajowego POLSKI RUCH OPORU Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/06/17/poszukiwacze-terrorystow-terroryzuja-niewinnych-i-bezbronnych-polakow/?iframe=true&preview=true
 • 5***** ninanonimowa.neon24.pl/post/132303,uwaga-uwaga-uwaga
  .
  ligaswiata.blogspot.de/2016/05/kult-smierci-i-zota-era-czowieczenstwa.html

  Już wcześniej odkryłem, że jednostką demokracji jest "Sześcian", teraz czas na obliczanie demokracji.
  https://www.facebook.com/jerzy.dobrowolski.50

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031