Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1484 posty 13195 komentarzy

----HAZAROWIE - daliśmy się nabrać ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---mapa, która króluje w internecie pokazuje byłe państwo Hazarów w okolicach m.kaspijskiego rozciągające się poprzez góry Karpaty aż do Polski.

Czyżby chodziło o UMOTYWOWANIE  napaści żydoskiej na Ukrainę ?- ot , mamy sobie pomyśleć : no tak ! chcą wrócić na swoje ziemie .

A tymczasem okazuje się,że Hazarzy żyją i żyli w zupelnie innym miejscu. Żydzi w Polsce nazywają się Polakami , w Niemczech, Niemcami, w  USA Amerykanami , w Iranie ????? SZYITAMI , tak też zapewne jest  na całym świecie.

Dzisiaj już się pisze ! to nie Niemcy mordowali to NAZIŚCI , czyżby z Hazarami było tak samo ??? TO NIE ŻYDZI MORDUJĄ  to HAZARZY. 

-------------------------

www.rp.pl/Spoleczenstwo/160519441-Afganistan-Protest-dziesiatek-tysiecy-Hazarow.html

 

----------------------------kamuflarz ??

redoctobermsz.wordpress.com/2015/04/06/slowo-zyd-jest-falszerstwem-i-powstalo-jako-antidotum-na-slowian/

KOMENTARZE

 • bla ,bla
  Iran kilka lat temu uwolnił z więzień 20 000 chazarów. Walczą od lat z ISIS ,obcinaczami głów ,tak jak Hesbollah w Syrii.
  Chazary w II połowie XVIII wieku zmienili nazwę na "żydzi".
  Zaadoptowali w tym celu Biblię i Pismo.
  Teraz każdy goj w PO-lin powtarza to jak mantrę ,albo ścisza głos.
 • @kfakfa 17:45:59
  -- WIEDZY nigdy dość . Dopiero rozgryzam temat :).
 • @ninanonimowa 17:57:07
  A Putin to jak o sobie mówi?
  Ja Ruski, czy ja Rosjanin?
 • Dokładnie o to chodzi
  ,,Dzisiaj już się pisze ! to nie Niemcy mordowali to NAZIŚCI , czyżby z Hazarami było tak samo ??? TO NIE ŻYDZI MORDUJĄ to HAZARZY. "

  Właśnie o to chodzi - kolejny mit żydowski, który ma rozpowszechnić mniemanie, że żydzi nie stanowią jednej rasy. Przeczy temu zarówno wiele publikacji naukowych w dziedzinie genetyki, często wydawanych przez Żydów, jak i język, który jest spokrewniony z niemieckim, który nie występował na terenie Chazarii. A po prostu wystarczy popatrzeć na fotografie żydów i na ich starożytne wizerunki, aby nie mieć złudzeń o ich wspólnym pochodzeniu i nader bliskim pokrewieństwie dzięki endogamii, którą praktykują od wieków. (Albo przyjrzeć się zadziwiającymi podobieństwu wielu polskich i amerykańskich aktorów, polityków, dziennikarzy czy czołowych naukowców.)
  http://davidduke.com/rethinking-khazar-theory/
 • Odkrycie "izraelickiego" historyka , że "żydzi" aszkenazyjsxy to Chazarowie to wynalazek dialektyczny
  Badania palestyńskich nowohebrajczyków swych korzenbi w Palestynie wykazaly raczej mityczność uciewczki narodu wybranego żydowskiego z Egiptu i i rządow krola Salomona oraz innych wydarzeń Starego Testamentu. Ale porawdziwym żydom nie szkodzi twierdzenie, że prawdziwymi żydami są Palestyńczycy tak jak wyznawcom kultu katastrofo zamachu smoleńskiego problemy mgly helowej lub brzozy pancernej a nawet gebedlsowski chARFAKTER KRĘGOW PODEJRZEŃ I GRUNTOWEGO ZIOBROHAKA NA lEPERA czy wykorzystanie prawa Sejmu w cewlu paraliżu TK na wzór Wojskowego Kodeksu Postępowania Karnego pulkowników Muszkata i Zampolskiego (po sankcjonowaniu sadowych zbrodni jako uchodzcy do Izraela uznawani byli nawet za dysydentow krytycznych wobec socjalizmu).
  Chazarowie (Karaimowie) nie byli talmudystami więc są takimi żydami jak my Sarmatami lub potomkami rzymskich legionistow zagubionych w litewskich puszczach lub Rosjanie wikingami a "Żydzi" narodem wybranym do kabaly aż do końca świata.
 • ---CZYŻBY TUTAJ znajdowała się odpowiedz na pytanie !?.
  --KIEDY i DLACZEGO powstał ŻYD !!??

  https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/04/06/slowo-zyd-jest-falszerstwem-i-powstalo-jako-antidotum-na-slowian/

  Ps. jeżeli 90% światowego żydostwa wywodzi się z Polski? zresztą też bym polemizowała . W krajach muzułmańskich są ORTODOKSYJNYMI muzułmanami -PRZYWÓDCAMI -ktoś przecież musi kontrolować GOIM, szczuć na inne narody , pilnować nie swojej kasy .
  WRESZCIE trzeba w godzinie W tak jak dzisiaj to się dzieje! OPLEŚĆ swoją pajęczyną świat.
 • @Talbot 18:42:57
  - a co mnie obchodzi Putin ??.
 • @ninanonimowa 19:55:12
  "- a co mnie obchodzi Putin ??."

  No przecież notka jest o Chazarach.
 • @Talbot 20:10:47
  Chcesz przez to powiedzieć że Putin to Chazar ... nie rozumie .
  O tobie piszą żeś Zydem ..to jakieś pokręcone .
 • @fabi 21:07:22
  Chazar,hazar,rzyd,żyd,żyt
  Fobi(a)

  to jakieś pokręcone 8-)))
 • @fabi 21:07:22
  "Chcesz przez to powiedzieć że Putin to Chazar ... nie rozumie "

  Niczego .
  nie chcę powiedzieć, bo nie znam faceta.
  Ruskie patrioty piszą, że matka jejmościa to Chazarka Shelomova.
 • @Talbot 21:31:37
  ja też czytam że jesteś żydem ... też o tym piszą Polskie patrioty ..
 • @Husky 21:23:24
  Nie rozumie się w tych zakrętach , jestem starej daty , co to te 8
 • @fabi 21:42:58
  7
 • @Husky 21:46:31
  i to ma być chrześcijańska pomoc..
 • @fabi 21:49:47
  http://historia.wp.pl/title,Piotr-Zychowicz-Polacy-maja-niezdrowy-stosunek-do-Zydow,wid,18333642,wiadomosc.html
 • @fabi 21:40:36
  Ha, ha, ha!
 • @Husky 21:59:22
  prosiłem Cię o ósemkę ... przecież ja nie pisałem że lubię lub nie lubię Zydów .
 • @fabi 22:06:09
  Liczba 8

  Charakter – osobowość

  Liczba ta symbolizuje siły materialne, służące człowiekowi w zrealizowaniu jego celów. Mówi nam ona o najwyższej sprawiedliwości, o nagrodzie czekającej człowieka, jeśli na nią zasłużył poprzez swe wysiłki.Ósemki są nieprawdopodobnie aktywne zarówno pod względem fizycznym, jak i umysłowym. W działaniu są kompetentne i nadzwyczaj skuteczne. Charakteryzuje je ponadto szczerość, uczciwość, prawość, prostolinijność, a także niezależność. Nienawidzą kłamstwa, hipokryzji oraz intryg. Można mieć do nich pełne zaufanie, gdyż nie boją się odpowiedzialności za swe czyny i słowa. Krótko mówiąc, są to osoby szczere i prawe.

  Ósemki potrafią podejmować właściwe decyzje i są urodzonymi przywódcami. Posiadają wybitne zdolności organizatorskie, uwielbiają kierować i rozkazywać. Ich osobowość i liczne zalety sprawiają, że podwładni Ósemek z ochotą i zaufaniem spełniają ich polecenia.

  Osoby o tej wibracji mają niezwykły dar przekonywania, wrodzoną znajomość duszy ludzkiej, toteż z łatwością pozyskują otoczenie dla swych celów. Nic dziwnego, że często stają się osobami wpływowymi, cieszą się społecznym autorytetem i szacunkiem.

  Ósemki są bardzo sprytne, roztropne i nieugięte w swych dążeniach. Zawsze są gotowe do walki, ale tylko po to, aby zwyciężyć. Odznaczają się ogromną ambicją i wielkim zaangażowaniem w to, co robią. Wiara i zapał, jakimi się charakteryzują, mogą uczynić z nich fanatyków religijnych, bądź politycznych. Wspomnieliśmy już wcześniej, że Ósemki częściej niż inne osoby osiągają życiowe sukcesy w każdej wybranej dziedzinie. To prawda, że wytrwałość jest jedną z najważniejszych cech, pomagających w osiągnięciu sukcesu, lecz Ósemki powinny mieć na uwadze, że upór i zawziętość przesłaniają rozsądek i obiektywność. Przekonanie, że zawsze się ma rację, nieprzyznawanie się do własnych błędów, nieliczenie się z innymi i chęć dominacji za wszelką cenę może prowadzi” do porażki i autodestrukcji. W przypadku tej wibracji bardzo negatywny może być nadmiar ambicji. Ósemki często przywiązują zbyt dużę wagę do pieniędzy, sukcesu, pozycji społecznej i dóbr materialnych. Bywa, że nie potrafią cieszyć się tym, co mają, chcąc ciągle więcej i więcej. W pocie czoła pracują, aby zrealizować swe cele, a gdy już je osiągną, mają „na oku” coś nowego, nowy szczyt do zdobycia…  Bardzo często Ósemki mają opinię osób autorytarnych i zbyt wymagających. Wyobrażają sobie, że wszyscy ludzie angażują się we wszystko równie intensywnie, jak one same.

  8-)))))))))
 • @Husky 22:16:17
  Bardzo Ci dziękuję za tak dokładny opis .. mam tylko problem , jestem już stary jak dla mnie to za dużo .. kiedy kończę zapominam co było na początku .
  Lotna podpowiedziała że to szeroki uśmiech , nawet trzy , Ty znowu dodałeś tych zawiasów.. nie da prościej tego powiedzieć ..
 • @fabi 22:33:42
  Dynamizm, niebanalna osobowość oraz pewien nieuchwytny czar czyni z Ósemek osoby niezwykle atrakcyjne dla płci przeciwnej, wzbudzając często prawdziwe namiętności.
  8-)
 • @Husky 22:38:05
  Ty mi schlebiasz czy się nabijasz , czemu dostałem tylko jeden zawias
 • @fabi 21:40:36
  "ja też czytam że jesteś żydem ... też o tym piszą Polskie patrioty .."

  Nie, ja nie jestem żydem.
  Kiedyś pisałem o żydach i Amerykanach niepochlebnie. Teraz już nie piszę, bo coś mnie tknęło.
  Był taki sobie AdNovum, który umieścił sobie mój avatar wśród ulubionych autorów i było OK. Publikowałem notki antysemickie, a AdNovum antyukraińskie. Kiedyś go zapytałem - dlaczego pisze tylko antyukraińskiekie notki, a o żydach nigdy otwartym tekstem "żydzi", tylko "oni wiadomo o kogo chodzi".
  Ciekawe..nieprawdaż?
 • @fabi 22:43:48
  W zawiasach to zawsze lepiej (łagodniej) niż bez zawiasów
 • @Husky 22:48:11
  Powiedz mi w końcu ..jestem głupi czy mądry ..a ty mi teraz że tak łagodniej ..co
 • @fabi 22:52:30
  Szkoda, że tak wielu ludzi przypisuje innym głupotę nie podejmując najmniejszego wysiłku, żeby ich zrozumieć!
  Najwięcej pomówień o głupotę zawsze będzie w dyskusji między dwoma głupcami.

  http://www.sikora.art.pl/flz_glupota.php
 • @Talbot 22:46:15
  Komuś zależy byśmy nienawidzili Żydów , a z nimi jest sprawa tak zagmatwana ze sami nie mogą tego odkręcić .
  Zyd to naród i religia w jednym , tego nie można rozdzielić.
  Widzisz więc , że Prawosławny Putin jak i Ty katolik nie możecie być cząstką Narodu Wybranego.
 • @Husky 22:57:12
  No to poczułem się lepiej.. widziałem że pod Twoją notką było gorąco , czasami i tak ma być ... . jeśli o mnie chodzi, to staram się szanować każdego ..
 • @fabi 23:09:50
  Ja tez,
  niestety z marnym odzewem
 • @fabi 22:59:24
  https://65.media.tumblr.com/28c41f62ad645679b328e6d29303ad92/tumblr_o6hmt1mVHB1rmnfa6o1_500.jpg
 • @ninanonimowa 17:57:07 - POPRAWKA
  To słowo się pisze przez "samo ha". Proszę nanieść poprawkę.
  Lud Hazara to nie to samo co Chazarzy.
  [załamuje dłonie nad zapalczywością sądów Pani Niny-Anonimy]
 • @Eugeniusz Sendecki 07:00:00
  --pisze się przez CH jak i przez H. Nie chcę przytaczać WIKI gdyż ona kłamie w żywe oczy .
 • @Autor
  Po rozgromieniu w roku 966 Kaganatu Hazarskiego przez wojska słowiańskie pod dowództwem księcia Światosława,Hazarzy uciekli bardzo,bardzo,daleko.Chciało by się powiedzieć "gdzie pieprz rośnie" ale akurat tam nie rośnie.Radzę się zainteresować dlaczego Wilhelm Zdobywca zwany był "Bękartem" a jego ojciec miał ksywę "Diabeł" i wogóle dlaczego j,norweski zaistniał dopiero w XIXw.
  Hazarowie nie byli zwartą grupą etniczną choć dominował tam czynnik turski.Judaizm przyjęli bo koncepcja "wybraństwa" bardzo im pasowała.Ostatecznie żyli z rabunków i rozbojów (nie parali się rolnictwem ani rzemiosłem) więc idea że robią to z woli boga była poręczna.
  Hazarzy raz już usłyszeli i doświadczyli skutków słów:"Idu na WY" (Иду на вы) ciekawe kiedy usłyszą po raz kolejny tym razem ostateczny.
  Idu na Wy zwrot bardzo archaiczny oznaczał "Idę przeciwko Ciebie" "Wypowiadam ci wojnę" list z takim oświadczeniem wysłał książę Światosław hazarskiemu Chanu.
  Fraza IDU NA WY stała się kultowa
  można wł.angielskie napisy
  https://www.youtube.com/watch?v=hA3cqUGxK0E
 • @Lotna 18:45:08
  Na tej podstawie to Indianie w takim razie też byli Żydami
 • W takim razie jak daleko siega spisek i manipulacja informacja.
  Pol roku temu mialem jeszcze atlas[ukradziono mi go] przywieziony z niemieckiego smietnika, wydany sadzac po mapach bo brakowalo stron ,albo w okresie wojny albo przed wojna,byl to atlas histporyczny z mapami siegajacymi starozytnosci , Byla na tym atlasie zaznaczona hazaria[byl napis Hazarian ,,] .Napis rozciagal w polnocnej czesci moza kaspijskiego do wshodniej ukrainy o ile dobrze pamietam ,byly trzy mapki z zaznaczonym terytorium opatrzone to bylo data od 900 r ne do 1000 r ne moze cos ponad rok tysieczny. Co ciekawe jedna ztych trzech mapek pokazywala szlak migracyjny hazarian wychodzacy z palestyny poprzez hiszpanie niemcy by zakonczyc sie w rejonie moza kaspijskiego,byc moze srzalki pokazywaly jeszcze dalszy kierunekna wschód ale tego dokladnie nie pamietam . tak wiec umiejscowienie hazari w tamtym rejonie lub tego co tak nazywamy bylo wiedome niemieckim autorom map w okresie przedwojennym lub tez w okresie 2 wojny sw.
 • @jan 10:51:18
  Szwaby wiedziały kto zacz ,to tylko na użytek gawiedzi jest opowiastka o rzekomym "nie rozpoznaniu" przez szwabów chazarów. Pod nóż szla wszak biedota ,bogatsi dali dyla do USA ,a w przeważającej większości uciekli na tereny zajęte przez Soviety ,by 10 dni przed atakiem Hitlera na ZSRR zostać ewakuowany przez dzielne chazaro-NKWD.
  Alleluja i do przodu.
 • @Lotna 18:45:08
  no jak mit? chazarowie to lud turecki, żydzi to semici (w sumie aby unikać nieporozumienia powinniśmy mówić chazarowe (lud turecki) i hebrajczycy (lud semicki), oba ludy po przyjęciu judaizmu scaliły narodowość z religią i stąd mamy żydów :) ) . po przyjęciu judaizmu chazarowie dostali ciężkie baty od słowian a że żaden lud (poza polakami) nie lubi wspomnień o klęskach przyjęli historię semickich żydów za swoją. odnośnie wizerunku i wyglądu taka np bar rafaeli wygląda bardziej słowiańsko niż większość posłanek z pis.
  http://2xkcvt35vyxycuy7x23e0em1a5g.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/06/Bar-Refaeli-Twitter.jpeg
 • @Talbot 21:31:37
  ale do żyda jezusa się modlisz?
 • ---DZIĘKUJĘ ::))
  - wszystkim komentującym .Wymiana wiedzy , poglądów ZAOWOCUJE . Chodzi o to by !: Polak PRZED SZKODĄ był MĄDRY.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031