Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12134 komentarze

------OPUS DEI -duchowy żyd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

--Co my robaczki ogłupiane z każdej strony tak naprawdę WIEMY ?? o OPUS DEI ?? . NIC ! . Są jednak ludzie ,którzy wiedzą trochę więcej . Poskładajmy swoją wiedzę - białe plamy uzupełnijmy ICH WIEDZĄ !.

-------- MOŻE WÓWCZAS !! zrozumiemy tą / polską / NIEMOC  w budowaniu RZECZPOSPOLITEJ  wg. naszych marzeń. 
 

KOMENTARZE

 • ----albo Polska będzie katolicka -ALBO NIE BĘDZIE JEJ WCALE !!!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei
 • --------MECHANIZM OPUS DEI - jego działanie --sprzężenie zwrotne
  https://www.youtube.com/watch?v=8tV7FH7fnMs

  https://www.youtube.com/watch?v=26HpN70DeHw
 • ---------PISMO SŁOWIAN
  http://abelikain.blogspot.com/2015/03/niepismienni-sowianie.html
 • @wieslawek 14:22:45
  ----OSOBA ,którą widziałam ! wyglądała TAK !!
  Potężnej budowy biały człowiek bez brody !! o wieku / na dzisiejsze nasze rozumienie 60-70 lat/ ciemny blondyn o lekko falowanych w różnych stadiach siwienia włosach do ramion . Ubrany był w szarobiały strój , jakby beduina . Ludzie stojący w okół niego sięgali mu do przedramion , ubrani tak !! jakby wygarnąć w markecie kolejkę do kasy !.
 • @Netwalker 17:12:58
  hmm.. bełkot ?? [ dokładnie odwrotnie ] tzn. jak odwrotnie ?? proszę napisz co masz na myśli ??.
 • @ninanonimowa 17:50:42
  --zle zadałam pytanie ! -KOGO MASZ NA MYŚLI ??
 • @Netwalker 17:12:58
  Wiem , że uwielbiasz Pana Białczyńskiego. Pięć lat poświęciłam promowaniu jego osoby - myślę ,że przyczyniłam się do jego popularności . Czar PRYSŁ gdy zaczął publikować ANTYrosyjskie teksty .Napisałam Panu Białczyńskiemu o moim rozczarowaniu , że mam żal ! . Pięć lat inwestowałam każdą wolną chwilę w propagowanie jego osoby i SŁOWIAŃSZCZYZNY . Nie tak !! wyobrażałam sobie pojednanie Słowian . Myślałam ,że powrócimy do historycznego momentu WIELKIEJ SMUTY i DYMITRIAD . I to !! będzie ten moment, od którego pociągniemy PRAWDĘ !! w relacjach POLSKO-RUSKICH . Miało nastąpić OCZYSZCZENIE i WYBACZENIE . Na tym oczyszczonym polu miała tworzyć się prawdziwa SŁOWIAŃSKA RODZINA .
  Czego doczekałam się ?? Białczyńskiego ziejącego nienawiścią do Rosji i to w momencie kiedy SŁOWIAŃSZCZYZNA jest / Ukraina / ścierana na pył !!! .
  Przecież tu chodzi o słowiańską część Narodu rosyjskiego!. Widzimy Naród rosyjski , który MUREM stanął za swoim Prezydentem !.
  Co dzisiaj pomyśli sobie Rosjanin !! gdy o godz. 20 tej zostanie przedstawione stanowisko Rosji w sprawie WOJNY na Ukrainie i NIKCZEMNEJ ROLI Polski w tym konflikcie ?!.
  Nawet nie muszę zgadywać !! ZDRAJCY !! tylko potwierdzą to ! o czym wiedzą od zawsze !.
  Kim jawić się będzie Pan Białczyński po tym PUBLICZNYM OSKARŻENIU ?!! ZDRAJCĄ SŁOWIAN !!!!!!!!!!!!!!!!.

  Ps. ZAREZAĆ 15 mln. Rosjan na Ukrainie aby nie było słychać ruskiej mowy !. Wcześniej BANDEROWCY REZALI moją rodzinę !! .
  Stanąć po stronie BANDEROWCÓW --- to ci rzeczywiście miłośnik Słowian !.
 • @ninanonimowa 18:26:53
  DOPOWIEM ! Pan Białczyński okazuje się być ni mniej ni więcej tylko MIŁOŚNIKIEM ŻYDÓW / tych dobrych galicyjskich ! /. ZEW KRWI w godzinie SPRAWDZAM !!! okazał się mocniejszy !!.

  Opolczyk nie wygląda na Słowianina :)) Pan Białczyński na żyda też nie .
 • @ninanonimowa 18:26:53
  Dokladnie to samo zrazilo mnie do p. Bialczynskiego. Dopöki pisal piekne rzeczy o slowianszczyznie, byl ciekawy, inspirujacy. Niepotrzebnie wdal sie w zagadnienia wspölczesnej polityki, o ktörej nie ma pojecia. Teraz zagladam wylacznie z racji "polowania" na publikacje p.Winicjusza Kossakowskiego /delikatesy!/.Pozdrawiam serdecznie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031