Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
899 postów 12134 komentarze

----Wojsko POLSKIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

--------- ku ! CHWALE OJCZYZNY

makarewicz-53.blog.onet.pl/2015/03/14/nieczysta-gra/ 

KOMENTARZE

 • @night rat 23:38:46
  Szeremietiew to KRET !! -żydoski KRET !!!
 • @Lord of Admiralty 01:14:54
  Rosjanin czyli kto ??? / uroda zupełnie nie rosyjska/ ZA CHĘTNIE ten słowianin SZCZUJE -i jaki łatwy dostęp do ŻYDOMEDIÓW -ba i polak-katolik -poza wszelkimi podejrzeniami !.

  http://wpolityce.pl/polityka/235714-prof-szeremietiew-rakiety-iskander-sa-wymierzone-w-polske-atak-atomowy-na-warszawe-jest-mozliwy
 • Wojsko polskie...
  Z 28 marca zdjęcia 2010 wielki Post. Wojskowi siedzą w sali dużej rodzinnie z sufitu zwisa pentagram ukryty oczywiście ,ale gwiazda pięcioramienna szpicem do dołu.
  /////////////////////////////////////////////
  http://cyprianpolak.blogspot.com/2015/03/urodzi-sie-antychryst-z-zakonnicy.html
  /////////////////////////////////
  Pisałemw
  http://cyprianpolak.blogspot.com/2015/03/urodzi-sie-antychryst-z-zakonnicy.html

  Generałowie z Delegacji

  Na koniec nie może zabraknąć trochę konkretów dotyczących 10.04. 2010 a związanych z pytaniami 8 –10 IV 2010 aby czytelnik nie miał wrażenia że dostał materiał odnoszący się tylko do kontekstów sprawy, przypominający Pytania 8- 10 kwietnia 2010, i informujący o przetłumaczonych pytaniach na blogu Gorożanin.

  Ten wybór (generalicja) będzie uzasadniony i tym że ponad jedna czwarta pytań (blisko 25) dotyczy generalicji.

  Stwierdzić trzeba że to co dobiega nas w kwestii tzw. „katastrofy smoleńskiej” , 10. 04. 2010 ze strony Wojska Polskiego jest najbardziej szczelne i najmniej wnoszące ze wszystkich relacji, wszystkich środowisk które miały znajdować się w tej rzekomej Delegacji : poselskich, kombatanckich, wszystkich innych.
  My Polacy od wojska naszego spodziewamy się więcej dobrego niż innych instytucji Państwa. Wojsko jest dla nas ostoją (w naszym mniemaniu) prawdziwej elity i nowej elity, propaństwowców, mimo skażenia go w PRL i przebywania w nim na pewno elementów niedobrych i ze starego układu.

  Jest lista amerykańskich , natowskich generałów, tych przede wszystkim odpowiedzialnych za pierwszy atak na Irak, drugi, inne rzeczy. Są masonami. (Sam tę listę prezentowałem, ale nie mogę jej teraz znaleźć).

  generałowie NATO reprezentujący najbardziej zbrodniczą organizację w historii świata – masonerię.
  A nasi? Czy generałowie NATO, którzy mają się podobać Amerykanom czy nie są, nie byli masonami?

  Tak jak jest w pytaniach nie wiemy nic o przejęciu władzy wojskowej przez zastępców i wszystkich rzeczach, o których pisałem. I nie wiemy o wielu innych.

  W prasie polskiej po 10. 04. 2010, a nawet polskojęzycznej jak niemiecki, bulwarowy„Fakt” pojawiały się różne wątpliwości. Prawda że były to wątpliwości mocno koncesjonowane lub odwracające uwagę od istoty sprawy. W prasie wojskowej tego czasu całkowity no problem. Całkowite zero wątpliwości że się tak wyrażę. Zwyczajna, spokojna, poczciwa, katastrofa.
  Solidne, niewzruszone wojsko nasze. Siła spokoju. Jak się cieszę.

  Wojsko nasze grzecznie zgodziło się na likwidację 36 specpułku i zatarcie śladów dotyczących 10. 04. 2010. Ale nie jest to tylko jak sądzi Krzysztof Cierpisz serwilizm, brak godności i haniebne zachowanie.
  Niedawno pokazałem materiał opisujący zdjęcie zamieszczone w książce wspomnieniowej „12 rozmów o pamięci” a pokazujące rzekomo Gen Gagora, Buka, szefa BBN Szczygło oraz ministra Klicha w Cytadeli Warszawskiej w dniu 04. 04. 2010.
  http://cyprianpolak.salon24.pl/573256,sfalszowane-zdjecie-ofiar-smolenskich-z-4-kwietnia-2010

  Zdjęcie to jest sfałszowane. Sygnowane jest przez Wojsko Polskie, konkretnie przez Dowództwo Sił Lądowych.
  Zatem Wojsko polskie a konkretnie DSL fałszuje zdjęcia dotyczące „ofiar smoleńskich” jeszcze przed 10. 04. albo przynajmniej sfałszowane podaje do druku.
  Chcemy coś jeszcze wiedzieć, czy jak to się za czasów gdy byłem nastolatkiem mówiło: Wszystko na ten temat. A po tym się nam raczej odechciewa wiedzieć cokolwiek więcej, to znaczy 98 procentom blogerów inscenizacji smoleńskiej.

  Gen. Błasikowa w jesieni 2011 informuje, nas, wspomina że cała grupa pułkowników (chciałoby się powiedzieć złośliwie oddział – „generała chowają to i pompa być musi” (to znany cytat, lekko sparafrazowany z „Potopu” Henryka Sienkiewicza. Uwaga dla rosyjskiego czytelnika) odprowadzała jej męża na Okęcie 10. 04. 2010 rano. Dzieje się to w tym samym czasie kiedy inna wdowa (?) Kurtyka zamieszcza na portalu Pomnik Smoleńsk zdjęcie na którym jest pięć osób, ale żadnej nie można rozpoznać, oraz kołujący samotnie po Okęciu Tupolew. Uruchomiłem wyobraźnię i wyobraziłem sobie we wnętrzu nie tylko całą Delegację, ale Smoka Wawelskiego, profesora Gąbkę, oraz Bartłomieja Bartolini ( to z popularnej serii książek dla dzieci oraz filmu rysunkowego – uwaga dla rosyjskiego czytelnika). Kurtyka zaś dodała że robi to po to aby nie było więcej teorii że Delegacja w ogóle nie wyleciała z Okęcia.
  Jeśli chodzi o gen. Błasikową to ktoś prywatnie zauważył iż ma wrażenie że ona wykonuje po prostu rozkazy.
  Zresztą niektóre frazy tych i innych ofiar są sztuczne i podobne do siebie. Przypomina to trochę czytanie z kartki.

  NATOwska strona poświęcona gen. Błasikowi ma być sfałszowana. Nie gra też wiele w materiałach (zdjęciach), filmowych z uroczystości NATOwskich niby jemu poświęconych.

  We wspomnieniu zawartym w książce gen. Gągorowa sugeruje iż jej akceptacja dla działań wojska w sprawie 10.04. 2010 i wszystkich rzeczy z tym związanych, nie robienie rabanu wokół śmierci (?) swego męża została dobrze odebrana w woskowych środowiskach NATOwskich i ona sama jest dzięki temu dobrze postrzegana.

  O co tu więc chodzi?
  Komentator Mailbox, który zamilkł wiosną 2012 i ani śladu po nim uważał że przygotowywana była jakaś operacja naszych sił wojskowych, naszego wojska ( o ile tak można powiedzieć naszego) tajna operacja, ale obserwowały ją siły, które wykorzystały to i przeprowadziły rzeczywisty zamach. Musiały one być w naszych strukturach lub posiadać przynajmniej mocne wtyki. Taki przekręt w przekręcie w gangsterskim ujęciu. Albo jeszcze inaczej –w przygotowywana operację wchodzi trzeci człowiek- śledzi ją od początku, kontroluje, a w decydującym momencie, przeprowadza wszystko po swojemu, skraca całą operację w swoją, nieplanowana przez pierwotnych organizatorów stronę.
  Dlatego osoby wojskowe i najbliżej spokrewnione objęte tajemnicą wojskową dają tu największa szczelność.
  To hipoteza Mailboxa i nie jest to wszystko bo też pewnych rzeczy wtedy nie wiedział i pewnych materiaóów nie było , i nowe rzeczy później się wyklarowały.
  Nie wiedział zapewne na przykład o sfałszowanym zdjęciu gen. Błasikowej jak kładzie kwiaty na grób, które pojawiło się chyba później.
  Problem polega na tym że generałowa kładzie kwiaty na białym, grób gen. Błasika ma być czarny. Ktoś bronił że oto dziennikarze z niedbałości przypisali ten grób Błasikowi podczas gdy generałowa składała kwiaty też na innym.
  Jednakże zdjęcie to jest fotomontażem i to bez starania o dobrą jakość tego fotomontażu. Gen Błasikowa ma „doklejone” dłonie.

  http://www.rp.pl/galeria/724046,1,805157.html
 • @Lord of Admiralty 01:14:54
  a wygląda jak mieszanka chazarska z domieszką rosyjską ewentualnie i p[olską

  Gdyby był Polakiem nie byłby cały czas w grze

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031