Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
943 posty 12134 komentarze

Moje komentarze

 • ----------- ćzerwony korsarz , ćzy jak mu tam ?!.
  ----nie zwraćałam uwagi , na inne aspekty mojego bloga , a tu masz , korsarz , NIE WIEM ! kto go mi wkleja , ćóż muszę wyznać prawdę : JEST TO OSTATNI !!!!!!!! Bloger , którego zaprosiłabym do mojego grona , z którymi sympatyzuję .
  ------- LIĆHWA + 500
 • @morgan 20:21:51
  --------- ::)))) zakwitły - forsyćje , mirabelki , wiele innyćh roślinek ćzyli ziółek , ptaki ćudownie śpiewają , latają parami , pszćzoły oćzywiśćie też . Pszćzoły ćhćą pić !! bardzo proszę wystawiać do ogrodu pojemniki z wodą , ćoś niebywałego zaobserwowaliśmy : ponad 100 pszćzół zlećiało się do pojemnika z wodą . GEOINŻYNIERIA szykuje minusowe temperatury , boję się o pszćzoły i nawet o komary :) . Może za wćześnie na naszą wiosnę , kto wie ? jak będzie wyglądała następna . Ćieszmy się zatem z DZIŚ .
  ----- sławiańska Równonoć
 • @Leon. 21:10:17
  Jane Burgermeister
  https://www.youtube.com/watch?v=HsRlIpGUXrE&feature=emb_logo
  ------- OSTRZEŻENIE !!!!!!!!!!!!!!!
 • @ewinia 19:22:57
  ----------- Polaćy są ZAHAROWANI NA ŚMIERĆ !!! nie mają ćzasu zjeść. Natomiast udająćy polaków , jak najbardziej !!!! robią wszystko aby sobie jednoćześnie odebrać sobie i wziąć . Znaćzy to, że lewa ręka daje prawej ręće , a gawiedz myśli,że to ! jakaś różnića.
  PILNE!
 • @ewinia 07:30:41
  -------- JAK NAJBARDZIEJ !! ĆELOWE -już wiesz ?! na jakim portalu jesteś ,kim są rzekomi katolićy. Polak nie utworzył klubu RONINA , nie rozmawia się tam o DOBRU Ojćzyzny naszej Polski.
  PILNE!
 • @demonkracja 07:53:41
  -----------nie ma , NIGDY !!!!!!!! ZAPAMIĘTAJ !.
  DAJ SZANSĘ !!!!!!! WYPEŁNIJ KUPON -podpisz petyćję !! . UWIERZ ! prześlij optymizm , dobrą energię !!.
  PILNE!
 • @adevo 01:43:14
  -------fundamentalne sprawy , dotyćząće BYĆ NIE BYĆ ,Narodu , Państwa trzeba wyjaśnić ćałośćiowo , nie da się z maznięćia pędzlem odćzytać trećśi obrazu. Tak stare baby i ćhłopy !! mają słućhać ćałośći , mają wręćz OBOWIĄZEK , ićh doświadćzenie żyćiowe pozwala , przynajmniej powinno na ! oddzielenie ziarna od plew . DLATEGO STARA BABA Nina słućha, ćzyta , analizuje . Mateusz Jarosiewićz wg mnie jest GENIUSZEM , pod tym słowem rozumiem : szeroko pojętą wiedzę , z każdej z nićh wyćiąga właśćiwe wnioski ,kwintesenćje tyćhże, potrafi spiąć i zmontować mećhanizm , który moim zdaniem musi zadziałać.
  SIEDEM MINUT dla Ojćzyzny - gratuluję ................
  --------GENIUSZ z pomysłem
 • ----------aveo pisze , że niebezpiezna strona.
  --a ja dostałam podziękowanie od Mateusza na emaila, ćhmura dziękuje ??.
  -----Polaku PODPISZ !!!!!!!!!!
 • @adevo 01:22:07
  -------- dostałam podziękowanie od Mateusza , z ćhmury ono ??.
  PILNE!
 • @Krystyna Trzcińska 18:51:18
  -----Dziękuję za wszystkie publikaćje , od Pani dowiedziałam się o rzećzaćh , o któryćh nie miałam pojęćia ,ćhoć miałam je przed oćzami.
  S.Obirek: polski Kościół to skamielina, która musi umrzeć
 • @Anna-PK 21:38:13
  ---------- DO MNIE TO ???? o braku umiejętnośći posługiwaniem się polszćzyzną ?? do mnie ?? ::)))))))))))))))))))))) babsztylu NA BAĆZNOŚĆ , przed moją polszćzyzną .
  Blogowanie to terapia, ale Neon24 to nie szambo ani chlew.
 • @adevo 20:35:48
  --------- mówisz Pan wspaniałomyślnie : niećh zostanie -ale ....... Za stara jestem na to branie ,na mąkę sklejoną śliną .
  Wrzućam tematy/ wg mnie / najistotniejsze dla BYĆ , NIE BYĆ nas Narodu wszędzie gdzie jest to możliwe . Pan adevo ! ćzegoś nie rozumie i NIESTETY już nie zrozumie , jest niewolnikiem KK .
  Z lotu ptaka świat wygląda inaćzęj, a jeżeli tym // ptakiem // jest ! : MOĆARNEJ BUDOWY BIAŁY ĆZŁOWIEK BEZ BRODY , który przytulił mnie ,przeniknął bezwarunkową miłośćią i POMÓGŁ namaćalnie , fizyćznie i konkretnie ........to ??? . Kieruję się serem i żadne boże nie pomoże abym się sprzedała za jakieś srebrniki komukolwiek , za ćo kolwiek.
  ALBO NA MOIĆH WARUNKAĆH albo idę sobie wraz zemną pójdzie DUĆH ćo kolwiek przez niego rozumiemy.
  Blogowanie to terapia, ale Neon24 to nie szambo ani chlew.
 • ------------ MG ćoś tam ....... gada poprawną polszćzyzną
  -- ale ćzy potrafi mówi o wartośćiowyćh , istotnyćh , wrażlliwyćh sprawaćh dotyćząćyćh ŚWIATA , nas ! DZISIAJ tu i teraz ???!!. Porównajćie ,ilość , jakość i TREŚĆ wypowiedzi prawdziwego myśląćego ĆZŁOWIEKA i małego myśleniem ćzłowiećzka MAGośtam.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/03/warto-posuchac-udostepnic-i-przemyslec.html
  ---- WEZWANIE !! Narodzie ratuj się !.
 • ------------ zgred !
  ----- przelewać po polsku myśli . Tylko ZGRED ma ćzas na pieprzenie o nićzym. MĄDREJ GŁOWIE DOŚĆ DWIE SŁOWIE !!!!!!!!!.
  Blogowanie to terapia, ale Neon24 to nie szambo ani chlew.
 • --------fragment ćałośći z dzisiejszego ONETU
  "Mój kryzys kościelny to utracone zaufanie do instytucji, która przez wiele lat budziła we mnie ogromne nadzieje. To nie jest kryzys wiary, ale instytucjonalnych form religii, które cywilizacyjne się wyczerpały"
  "To, co w papieżu Polaku było najmniej sympatyczne, to jego teologiczny konserwatyzm. Mam też mu za złe praktykowanie pewnego rodzaju feudalizmu połączonego z otaczaniem się kardynałami z mroczną przeszłością"
  "Ostatnie lata utwierdziły mnie, że Kościół katolicki w Polsce idzie w stronę upolitycznienia, zamknięcia i stygmatyzacji, nie jest tą instytucją, z którą chciałbym być identyfikowany. To skamielina, która musi umrzeć, by coś nowego się wydarzyło"
  "Jeżeli chcemy uratować Polskę jako społeczeństwo otwarte, demokratyczne, pluralistyczne to musimy powiedzieć >nie< Kościołowi, który idzie w zupełnie innym kierunku"
  26 lutego br. ukazała się książka wywiad-rzeka Artura Nowaka z prof. Stanisławem Obirkiem pt. "Wąska ścieżka. Dlaczego odszedłem z Kościoła”

  Szymon Piegza, Onet: Dlaczego odszedł pan z Kościoła?
  ----------- SĄ SIŁY i siły
 • ----------- ćhmary samolotów i ćałe niebo ,, gwiazd"
  ----- ok 22,23 godz wćzoraj / południowy zaćhód Polski /
  ćhmarą lećiało 25 samolotów na przodzie 3 w szyku . Nagle na niebie pojawiło się tysiąće ,, gwiazd " wisiały symetryćznie i nierućhomo.
  Zaczęło się ! PANDEMIA ! STAN WYJĄTKOWY ! INWIGILACJA !
 • ------- moje logowanie trwa pół h
  ----- niezmiennie wyświetla się komunikat : twoje logowanie może być niebezpiećzne , widoćzne itd. kto ? założył mi tą klamrę .
  ----- Polaku ! daj sobie szansę !
 • @Franek Ganek 20:00:47
  ---;;)) Ganku ! zle postawiłeś pytanie , ja zadałabym takie : ilu ludzi dzisiaj rozśmieszyłeś ?? ćo zrobiłeś dobrego w dniu dzisiejszym ??, kto dzisiaj ućieszył się na Twój widok ?? . A Ty o jakimś służeniu . Na obraz i podobieństwo NIE SŁUŻY !! , a współistnieje ! , współtworzy !.
  -----Ojćzyzna WZYWA
 • @Rzeczpospolita 14:06:09
  ---- przykre to . Nabrali wody w usta , ot patrioći TFU .
  ----KOŚĆIÓŁ KATOLIĆKI w Polsće----
 • @krzysiekniepieklo 15:41:00
  ---- na filmikaćh są Panowie , a na miotle kot , miejsća brak. Wiedziemka ;).
  https://www.youtube.com/watch?v=uKbuFYd468w
  -----Ojćzyzna WZYWA

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031